Cena:

OnePlus 3T v půlnoční černé nakonec nebude tak exkluzivní, koupíte jej na webu výrobce

Společnost OnePlus v minulém týdnu oznámila speciální edici svého vlajkového smartphonu OnePlus 3T v půlnoční černé barvě. Tento telefon měl být podle původních plánů vypouštěn do světa v limitovaných sériích po 250 kusech (po první z nich se rychle zaprášilo), nakonec si jej však zřejmě bude moci koupit téměř každý.

oneplus

OnePlus totiž tento model vystavilo přímo na svém webu společně s ostatními telefony, odeslání do České republiky má údajně proběhnout v následujících deseti dnech. OnePlus v půlnoční černé se prodává pouze ve 128GB variantě a stojí stejně, jako jeho bratříček v barvě GunMetal, tedy 479 EUR (zhruba 13 tisíc korun včetně DPH a poštovného). Pokud máte o tento kousek zájem, doporučujeme neotálet, dodací lhůty se mohou výrazně prodlužovat.

OnePlus 3T Midnight Black - Design Video
Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.