Domů » Bleskovky » OnePlus 3T v půlnoční černé nakonec nebude tak exkluzivní, koupíte jej na webu výrobce

OnePlus 3T v půlnoční černé nakonec nebude tak exkluzivní, koupíte jej na webu výrobce

Společnost OnePlus v minulém týdnu oznámila speciální edici svého vlajkového smartphonu OnePlus 3T v půlnoční černé barvě. Tento telefon měl být podle původních plánů vypouštěn do světa v limitovaných sériích po 250 kusech (po první z nich se rychle zaprášilo), nakonec si jej však zřejmě bude moci koupit téměř každý.

oneplus

OnePlus totiž tento model vystavilo přímo na svém webu společně s ostatními telefony, odeslání do České republiky má údajně proběhnout v následujících deseti dnech. OnePlus v půlnoční černé se prodává pouze ve 128GB variantě a stojí stejně, jako jeho bratříček v barvě GunMetal, tedy 479 EUR (zhruba 13 tisíc korun včetně DPH a poštovného). Pokud máte o tento kousek zájem, doporučujeme neotálet, dodací lhůty se mohou výrazně prodlužovat.

OnePlus 3T Midnight Black - Design Video

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. parada, mam objednano.

  2. Pěkný poj*b pro ty co to koupili kvůli toho že to měla být limitovaná edice…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).