OnePlus 3T dnes koupíte ve speciální edici Midnight Black, musíte být ale rychlí

Jak oživit prodeje již déle představených smartphonů? Mnoho firem to zkouší přes nové barvy. Apple v tomto týdnu představil červené iPhony, společnost OnePlus zase začala v Paříži prodávat speciální černou edici modelu 3T. I když je tento model ozdobený logem módní značky Collete dostupný pouze v buticích této společnosti v množství 250 kusů, koupíte jej od dnešního dne bez loga Collete i online.

oneplus

OnePlus novou barevnou variantu nazývá jako Midnight Black, tedy půlnoční černou. Výrobní proces, kdy je hliníkové tělo opatřeno třemi vrstvami tmavého povlaku s tloušťkou 14 mikronů a následně potaženo vrstvou proti ulpívání otisků, je údajně natolik náročný, že nová barevná varianta OnePlus 3T bude nabízena pouze v limitovaných sériích po 250 kusech.

Telefon se nijak hardwarově neliší od verzí v původních barvách, nabízen bude s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Cena je stanovena na 479 EUR (asi 13 tisíc korun), prodej v Evropě bude zahájen dnes v 17:00 SEČ na těchto stránkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. F5 F5 F5 F5…:)

 2. Matej (neregistrovaný)

  to musim mit…

 3. Tak tohle se mi líbí….

 4. Petr (neregistrovaný)

  A použili konečně lepší displej jak to amoledový zrnítko?

 5. jiri978 (neregistrovaný)

  Bohužel, vyprodané za 2 sekundy…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *