Sledujte nás na YouTube

OnePlus 3T dnes koupíte ve speciální edici Midnight Black, musíte být ale rychlí

Jak oživit prodeje již déle představených smartphonů? Mnoho firem to zkouší přes nové barvy. Apple v tomto týdnu představil červené iPhony, společnost OnePlus zase začala v Paříži prodávat speciální černou edici modelu 3T. I když je tento model ozdobený logem módní značky Collete dostupný pouze v buticích této společnosti v množství 250 kusů, koupíte jej od dnešního dne bez loga Collete i online.

oneplus

OnePlus novou barevnou variantu nazývá jako Midnight Black, tedy půlnoční černou. Výrobní proces, kdy je hliníkové tělo opatřeno třemi vrstvami tmavého povlaku s tloušťkou 14 mikronů a následně potaženo vrstvou proti ulpívání otisků, je údajně natolik náročný, že nová barevná varianta OnePlus 3T bude nabízena pouze v limitovaných sériích po 250 kusech.

Telefon se nijak hardwarově neliší od verzí v původních barvách, nabízen bude s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Cena je stanovena na 479 EUR (asi 13 tisíc korun), prodej v Evropě bude zahájen dnes v 17:00 SEČ na těchto stránkách.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. F5 F5 F5 F5…:)

 2. Matej (neregistrovaný)

  to musim mit…

 3. Tak tohle se mi líbí….

 4. Petr (neregistrovaný)

  A použili konečně lepší displej jak to amoledový zrnítko?

 5. jiri978 (neregistrovaný)

  Bohužel, vyprodané za 2 sekundy…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *