OnePlus 3T dnes koupíte ve speciální edici Midnight Black, musíte být ale rychlí

Jak oživit prodeje již déle představených smartphonů? Mnoho firem to zkouší přes nové barvy. Apple v tomto týdnu představil červené iPhony, společnost OnePlus zase začala v Paříži prodávat speciální černou edici modelu 3T. I když je tento model ozdobený logem módní značky Collete dostupný pouze v buticích této společnosti v množství 250 kusů, koupíte jej od dnešního dne bez loga Collete i online.

OnePlus novou barevnou variantu nazývá jako Midnight Black, tedy půlnoční černou. Výrobní proces, kdy je hliníkové tělo opatřeno třemi vrstvami tmavého povlaku s tloušťkou 14 mikronů a následně potaženo vrstvou proti ulpívání otisků, je údajně natolik náročný, že nová barevná varianta OnePlus 3T bude nabízena pouze v limitovaných sériích po 250 kusech.

Telefon se nijak hardwarově neliší od verzí v původních barvách, nabízen bude s 6 GB RAM a 128GB úložištěm. Cena je stanovena na 479 EUR (asi 13 tisíc korun), prodej v Evropě bude zahájen dnes v 17:00 SEČ na těchto stránkách.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku