Domů » Bleskovky » OnePlus 3 a 3T dostávají Android 9.0 Pie a s ním několik nových funkcí

OnePlus 3 a 3T dostávají Android 9.0 Pie a s ním několik nových funkcí

Smartphony OnePlus 3 a 3T se dočkaly nejnovějšího Android 9.0 Pie v podobě systému Oxygen OS 9.0.2, a to i přesto, že první jmenovaný model spatřil světlo světa před třemi roky. S aktualizací přichází dubnový balíček záplat, inovované prostředí a také několik novinek od výrobce.

oneplus 3

Telefony dostaly nový herní mód ve verzi 3.0, který umí při hraní zobrazovat pouze textové hlavičky notifikací a poradí si i s hovory z aplikací třetích stran. Do aplikace Telefon byla přidána podpora Google Duo, výchozí fotoaplikaci výrobce obohatil o podporu Google Lens. Vylepšen byl i režim nerušit, který nyní umožňuje měnit časové rozmezí. Škoda jen, že nebyla implementována i funkce Zen Mode, která se součástí nových smartphonů OnePlus 7 a 7 Pro.

Update smartphonů OnePlus 3 a 3T bude postupně probíhat formou OTA. Jedná se o poslední systémovou aktualizaci těchto telefonů, které šly původně na trh s Androidem 6.0 Marshmallow.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments