Domů » Bleskovky » OnePlus 3 a 3T dostávají Android 9.0 Pie a s ním několik nových funkcí

OnePlus 3 a 3T dostávají Android 9.0 Pie a s ním několik nových funkcí

Smartphony OnePlus 3 a 3T se dočkaly nejnovějšího Android 9.0 Pie v podobě systému Oxygen OS 9.0.2, a to i přesto, že první jmenovaný model spatřil světlo světa před třemi roky. S aktualizací přichází dubnový balíček záplat, inovované prostředí a také několik novinek od výrobce.

oneplus 3

Telefony dostaly nový herní mód ve verzi 3.0, který umí při hraní zobrazovat pouze textové hlavičky notifikací a poradí si i s hovory z aplikací třetích stran. Do aplikace Telefon byla přidána podpora Google Duo, výchozí fotoaplikaci výrobce obohatil o podporu Google Lens. Vylepšen byl i režim nerušit, který nyní umožňuje měnit časové rozmezí. Škoda jen, že nebyla implementována i funkce Zen Mode, která se součástí nových smartphonů OnePlus 7 a 7 Pro.

Update smartphonů OnePlus 3 a 3T bude postupně probíhat formou OTA. Jedná se o poslední systémovou aktualizaci těchto telefonů, které šly původně na trh s Androidem 6.0 Marshmallow.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kacur
Anonym
kacur
Offline

OnePlus u ma veľmi klesol po tom čo vydali spomaľovaciu aktualizáciu na 5T v podobe android 9.0 pie. Predtým svižný telefón ktorý nepoznal čo je to zásek sa odrazu sekal pri animáciách, pri písaní na klávesnici, padali appky, padali hovory, nefukčná wifi a GPS…. proste hrôza! Downgrade na 8.0 všetko vyriešil a telefón je ako nový. Zaráža ma že som nebol jediný komu sa to stalo. plno ľudí sa im sťažuje na fóre že po 9.0 ten telefón veľmi spomalil ale oni ani nepípli. nič neopravili doteraz! je to hanba že takto ľudí nútia ku kúpe nového modelu. možno sa… Číst vice »

Tomas
Anonym
Tomas
Offline

Tak to si ma vystrašil. Čakam na aktualizaciu na OP3, tak snad bude všetko v pohode:)

jacek
Uživatel
jacek
Offline

5 T mám, jedu na betě 30 a žádné zpomalení nepociťuji. Právě naopak.

Pepone
Uživatel
Pepone
Offline

Od včerejška jedu na 9 na oneplus 3 T, bez jediného problemu. Poctiivě bych řekl že je mírně rychlejší. Jen prvotní načtení chvíli trvalo, pak se trochu zadychaval, ale po chvilce se rozjel a jede bez jediného záseku