Sledujte nás na YouTube

Vánoce u OnePlus: Definitivní konec pozvánek na OnePlus 2 a slevy na příslušenství

Od minulého pátku do tohoto pondělí bylo možné zakoupit smartphone OnePlus 2 (recenze) bez pozvánky. Pokud jste tuto akci nevyužili a zpětně toho litujete, máme pro vás dobrou zprávu – od soboty 5. prosince pozvánkový systém na tento telefon definitivně končí a bude možné jej zakoupit v přímém prodeji.

  

Kromě toho bude možné koupit bez pozvánky i nejnovější OnePlus X, avšak pouze ve dnech 5. – 7. prosince. Na tyto dny připravil čínský výrobce i slevy na vybrané příslušenství:

  • 90 % na vybrané příslušenství pro OnePlus One
  • 50 % na kryty StyleSwap pro OnePlus 2
  • 10 % na ostatní příslušenství
  • K prvním objednávkám OnePlus přidá zdarma podložku pod myš

Akce souvisí s blížícími se Vánoci, a také s druhými narozeninami čínského výrobce, které připadají na 17. prosince. Výrobce zaručuje, že veškeré objednávky uskutečněné do 7. prosince stihne vyřídit ještě do Vánoc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Morize (neregistrovaný)

    A děje se tak tomu v době, kdy koupě OnePlus 2 za tu cenu už vůbec nedává smysl. Škoda.

  2. uni (neregistrovaný)

    No sleva 90% na ObePlus One bude souviset jen a pouze s výprodejem skladu bižu pro starý model:) U ostatního je 10% aby si nenabourali marži, která dotuje přístroj:)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *