Domů » Bleskovky » Vánoce u OnePlus: Definitivní konec pozvánek na OnePlus 2 a slevy na příslušenství

Vánoce u OnePlus: Definitivní konec pozvánek na OnePlus 2 a slevy na příslušenství

Od minulého pátku do tohoto pondělí bylo možné zakoupit smartphone OnePlus 2 (recenze) bez pozvánky. Pokud jste tuto akci nevyužili a zpětně toho litujete, máme pro vás dobrou zprávu – od soboty 5. prosince pozvánkový systém na tento telefon definitivně končí a bude možné jej zakoupit v přímém prodeji.

  

Kromě toho bude možné koupit bez pozvánky i nejnovější OnePlus X, avšak pouze ve dnech 5. – 7. prosince. Na tyto dny připravil čínský výrobce i slevy na vybrané příslušenství:

  • 90 % na vybrané příslušenství pro OnePlus One
  • 50 % na kryty StyleSwap pro OnePlus 2
  • 10 % na ostatní příslušenství
  • K prvním objednávkám OnePlus přidá zdarma podložku pod myš

Akce souvisí s blížícími se Vánoci, a také s druhými narozeninami čínského výrobce, které připadají na 17. prosince. Výrobce zaručuje, že veškeré objednávky uskutečněné do 7. prosince stihne vyřídit ještě do Vánoc.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
morize
Uživatel
morize

A děje se tak tomu v době, kdy koupě OnePlus 2 za tu cenu už vůbec nedává smysl. Škoda.

Jochen (neregistrovaný)
Anonym
Jochen (neregistrovaný)

Děláte, jako kdyby byl ten telefon do teď nedostupnej.

uni
Uživatel
uni

No sleva 90% na ObePlus One bude souviset jen a pouze s výprodejem skladu bižu pro starý model:) U ostatního je 10% aby si nenabourali marži, která dotuje přístroj:)