OnePlus 10 Pro zbaven tajemství. Známe velkou část výbavy

OnePlus 10 Pro

V horizontu několika příštích týdnů se roztrhne pytel s novými smartphony; kromě Xiaomi 12 a Samsungu Galaxy S21 FE by nás na začátku nového roku měl přivítat i smartphone OnePlus 10 Pro, byť zatím pouze v čínské předpremiéře. Informátor Digital Chat Station získal přístup k testovací jednotce a pochlubil se předběžnými specifikacemi.

OnePlus 10 Pro: těšte se na ultrarychlé nabíjení

Pokud se prototypové specifikace přelijí i do finálního modelu, můžeme se těšit na velmi dobře vybavené zařízení, které bude zvenku reprezentovat 6,7“ LPTO AMOLED panel s 2K rozlišením a adaptivní obnovovací frekvencí s maximem na 120 Hz. Stejně jako u OnePlus 9 Pro má být zobrazovač narušen otvorem pro selfie kamerku, která má u příštího modelu disponovat rozlišením 32 megapixelů.

OnePlus 10 Pro

Na zádech pak najdeme sestavu tří fotoaparátů s podobnou konfigurací jako u úřadujícího modelu – hlavní 48Mpx fotoaparát má doprovodit 50Mpx „širokáč“ a 8Mpx teleobjektiv s 3× optickým přiblížením. Snad se dočkáme alespoň novějších čipů nebo ještě důkladnějšího vyladění, do kterého opět promluví fotografická značka Hasselblad.

OnePlus 10 Pro - FINALLY the Perfect ONEPLUS

Posun kupředu má být vidět u nabíjení, kabelem půjde telefon dobíjet výkonem až 100 Wattů, bezdrátově výkonem 50 Wattů. Operačním systémem bude Android 12, tentokráte zabalený nadstavbou ColorOS 12 (RIP OxygenOS).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku