OnePlus 10 Pro kompletně odhalen. Známe všechny specifikace

OnePlus 10 Pro

Chystaná vlajková loď OnePlus 10 Pro o sobě poprvé dala vědět před pár týdny, kdy se na veřejnosti objevily první rendery. Server 91Mobiles nicméně nelení a přináší další snímek, tentokrát v doprovodu plánovaných specifikací. Zároveň svou trochou do mlýna přispěl i server MSPoweruser, který se pochlubil uniklými rendery ochranného obalu, jež potvrzují aktuálně odhadovanou podobu zařízení.

OnePlus 10 Pro bude údajně disponovat 6,7“ QHD+ AMOLED displejem se 120Hz obnovovací frekvencí, čipsetem Snapdragon 8 gen 1, 8/12 GB LPDDR5 RAM, 128/256 GB UFS 3.1 vnitřní paměti, odolností proti vodě a prachu pod certifikací IP68 či baterií s kapacitou 5000 mAh.

Pokud jde o fotoaparáty, OnePlus 10 Pro se bude pravděpodobně pyšnit 48Mpx hlavním snímačem v doprovodu 50Mpx širokoúhlého objektivu a 8Mpx teleobjektivu s 3,3x zoomem, tedy stejnou sestavou, jako tomu bylo v případě OnePlus 9 Pro. Dá se nicméně očekávat, že kvalita optiky se zvýší. Selfie maniaky poté potěší 32Mpx kamera na přední straně.

OnePlus 10 Pro čekáme na přelomu ledna a února

Představení smartphonů z řady OnePlus 10 očekáváme začátkem příštího roku, konkrétně na přelomu ledna a února. Zatímco v první vlně bude OnePlus jistě chtít uspokojit domácí čínské publikum, globálního prodeje bychom se mohli dočkat v dubnu.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku