One more drop: Logická hra pro Android od českých vývojářů

Malá česká firma Fivephones nabízí na Google Play původní českou hru One More Drop (O kapku víc) pro mobily s Androidem 2.2 a výše. Na hráče čeká 72 úrovní vyžadujících logiku i zručnost k provedení kapky vody mezi překážkami až k místu, kde vyroste Vykukovi kamarád. Hra se ovládá náklonem a umožňuje i vytvářet vlastní úrovně.

 

Hlavním úkolem hráče je vypěstovat kamaráda pro postavičku Peekaboo (Vykuka). Vykuk žije v trávě a živí se čistou vodou. Hráč musí provést kapku vody lesem překážek na správné místo. Spadne-li voda dostatečně blízko cíle, pak nový kamarád vyroste.  Hra vychází z fyzikálních zákonů. Kapka se při setkání s horkou překážkou odpařuje a pára stoupá vzhůru. Při srážce s chladnou překážkou mění opět své skupenství, kapka vody padá dolů, nebo zmrzne, apod. Ovládání je velice jednoduché, stačí pouze naklánět zařízení doprava nebo doleva.

One More Drop - Android Game Trailer

Hra One more drop je k dispozici v bezplatné a placené verzi. Placená verze nabízí 72 úrovní a přijde vás na necelých 20 Kč.

- -
Free verze / Plná verze

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku