Domů » Bleskovky » Okna dokořán: Vyhrajte tablet a PR propagaci pro vlastní aplikaci

Okna dokořán: Vyhrajte tablet a PR propagaci pro vlastní aplikaci

Společnost Microsoft odstartovala šestiměsíční soutěž o kvalitní aplikace s názvem Okna dokořán. Akce se mohou zúčastnit všichni zájemci vyvíjející pro platformu Windows Phone a Windows 8. Tvůrce nejlepší aplikace si každý měsíc odnese tablet Acer Iconia s OS Windows 8 a získá možnost propagace aplikace skrze komunikační kanály Microsoftu.

Hlavní cenou pro nejlepšího vývojáře je pak účast na konferenci Microsoft TechEd Europe 2014. Kvalita aplikace se hodnotí vždy na základě ratingu ve Windows či Windows Phone Store. Hlavního výherce pak na jaře 2014 vybere porota složená ze zaměstnanců Microsoftu. Více informací o soutěži Okna dokořán naleznete na této stránce, případně se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Mediálním partnerem soutěže je SmartMania.cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Asi udelam obdobnou aplikaci ke Switch to Windows Phone z play storu. Mohla by se jmenovat .. Switch to Android! :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).