Domů » Články » Ohlášeno nové PocketPC CECT P08 !

Ohlášeno nové PocketPC CECT P08 !

PPC Cect P08CECT P08 je PPC velmi malých rozměrů (podobně jako oblíbený MDA Compact) a proto si od něj výrobce – firma CECT slibuje velký úspěch. Občas se tento model vyskytuje také pod označením Mobile XP P08. Zařízení se začne prodávat nejprve v Číně a to už v prosinci tohoto roku, prodej v USA a Evropě zatím nebyl oficiálně potvrzen a je proto možné, že se s tímto drobečkem u nás nesetkáme.

P08 poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0, pohánět ji bude procesor s taktem 300Mhz (ARM920T – pravděpodobně od Samsungu), kamerka bude dokonce 2Mpx a proto bychom se mohli dočkat celkem kvalitních fotek. Model dále obsahuje zabudované stereo reproduktory a konektor typu MiniUSB. Informace o paměti a displeji zatím nebyly zveřejněny.

Zdroj: MSmobiles.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).