Domů » Články » Oficiální WM6 upgrade pro E-Tena X500 a M700

Oficiální WM6 upgrade pro E-Tena X500 a M700

-Společnost E-Ten dnes vydala oficiální upgrade na Windows Mobile 6 Professional pro modely X500 a M700. Nové ROM jsou dostupné v Angličtině, Francouzštině a Ruštině, a výrobce je poskytl zcela zdarma.

Pro stažení nové ROM je potřeba zaregistrovat se na stránkách výrobce. Poté vám na zadaný e-mail přijde unikátní klíč, který společně s IMEI vašeho telefonu zadáte do formuláře na webu a můžete stahovat.

Aktualizováno:Oficiální WM6 ROM pro M700 bude k dispozici 23.5.2007.
Po internetu sice koluje WM6 ROM pro M700, nejedná se ale o oficiální verzi, nýbrž o testovací build. Flashováním této verze přicházíte o záruku.

-

Zdroj: MoDaCo; fotografie PocketPCthoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Samozřejmě že o záruku nepříjdete, ta poznámka byla k flashování neoficiálních verzí ROM.

 2. Ano, brzy se budou zarizeni od E-Tenu prodavat primo s WM6 (neni ale problem udelat na nej upgrade primo z tepla domova). Presne datum ale nevim.
  Novy upgrade Destinatoru 6.1.1 by mel byt k dispozici 1.6.2007

 3. Dobry den, mam otazku snazim se stahnout WM6 pro etena X500 a nedari se mi to. Korektne se zaregistruju obdrizm aktivacni klic, zaloguju se,vse ok a kdyz kliknu na download tak mi to napise nasledujici : You don't have permission to access /wm62830/X500/EUU_X500_WWE_R01_032_0436_MOT0110_WM6.exe on this server.
  Netusi nekdo co stim ?
  diky

 4. Pro stažení ROM z Etencorp.com (a registraci) používejte Internet Explorer. Pro jiné prohlížeče (Opera, Firefox) to bohužel není optimalizované a dělá to paseku

 5. Dekuji za odpoved, nic mene mi to dela to same i v IE7 ,lze se k aktualizaci WM6 dostan i nejak jinak ?
  diky

 6. ROM neinstaluj v E-TENu, ale ten exe soubor spust z PC (na kterem mas nainstalovany ActiveSync), pak to bude bez problemu fungovat. Ten stazeny soubor je ok – je to aktualni (a vlastne zatim jedina) WM6 ROM pro M700. Obsahuje ale dost bugu, tak na to pozor.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).