Domů » Bleskovky » Oficiálně: Xperia Play nedostane update na Android 4.0

Oficiálně: Xperia Play nedostane update na Android 4.0

Společnost Sony před nedávnem zveřejnilaseznam zařízení, která se oficiálně dočkají aktualizace na Android 4.0. Vše nasvědčovalo tomu, že se na Ice Cream Sandwich mohou těšit i majitelé herní Xperie Play. Tento fakt podporovalo uvolnění testovací beta verze ICS ROM, která fungovala poměrně dobře. O to překvapivější je informace, že Xperia Play se update na Android 4.0 nakonec nedočká. Sony to trochu nelogicky zdůvodňuje tím, že ROM s Androidem 4.0 by hráčům nemohla poskytnout dostatečný herní zážitek. Pravda bude asi někde jinde a možná by bylo lepší, kdyby Sony místo takto hloupého prohlášení aktualizaci neslibovalo vůbec.

 

Neoficiálních verzí ROM s Androidem 4.0 je pro Xperii Play několik a všechny fungují poměrně stabilně. A to je také jediný způsob, jak si novou verzi systému obstarat, oficiální cestou to bohužel nebude možné. Třeba ale Sony rozhodnutí přehodnotí, na internetu se totiž zvedla vlna nevole a uživatelé začali plnit diskuze naštvanými reakcemi.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments