Domů » Bleskovky » Oficiálně: Huawei Watch 2 budou mít premiéru na MWC

Oficiálně: Huawei Watch 2 budou mít premiéru na MWC

Společnost Huawei chce dobýt letošní smartphonový rok telefony P10 a P10 Plus, které přiveze na MWC. Ty však nebudou jedinými hvězdami čínské společnosti ve světlech barcelonského veletrhu, ředitel Huawei Richard Yu potvrdil na čínské síti Weibo, že na MWC uvidíme i nové chytré hodinky postavené na platformě Android Wear 2.0.

watch-2

Tím popřel loňské spekulace o tom, že Huawei ve světě hodinek končí s Androidem a zkusí své štěstí s Tizenem od Samsungu (více informací). Huawei Watch 2 mají být podle upoutávky určeny „svobodným duším“, což naznačuje přítomnost eSIM a absolutní nezávislost hodinek na smartphonu. Na parametry a design hodinek si nicméně budeme muset počkat do 26. února (pokud je s předstihem nepředstaví @evleaks :))

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Po minulem úspěchu jsem na ně hodně zvědav, a to huawei nefandim.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).