Domů » Bleskovky » Oficiálně: BlackBerry Messenger pro Windows Phone přijde v červenci

Oficiálně: BlackBerry Messenger pro Windows Phone přijde v červenci

CEO společnosti BlackBerry John Chen včera při zveřejnění prodejních čísel smartphonů zároveň oznámil blížící se termín uvolnění kecálka BBM pro operační systém Windows Phone. V současné době probíhá jeho testování, finální verze se do Windows Phone Store dostane v průběhu července.

Z původně exkluzivního messengeru pro majitele ostružinových telefonů se tak stává skutečně multiplatformní záležitost. Po BlackBerry, iOS a Androidu bude Windows Phone už čtvrtým systémem, na kterém bude možné přes BBM komunikovat.

Miroslav Havlíček

12 komentářů

 1. A on to někdo používá?

 2. BBM je nejlepší messenger který existuje. Neexistuje konkurence a to ani ve výčtu funkcí a ani v komfortu a v zabezpečení… Jedinou slabinou BBM bylo, že byl svázaný s PINem zařízení BlackBerry. Tato slabina se, ale smazala s příchodem uživatelského účtu. A tak výčet platforem, kde lze BBM požít bude v červenci téměř kompletní…

  A pro rejpaly, žádný WhatsApp a nebo Hangouts nemůže BBM konkurovat. Ale nejlepší bude ho vyzkoušet a pak plkat…

  • Tak tak. Po dlouhém trápení a pokusnictví se Skype, gtalk/hangouts apod. preferuju BBM. Kdo chce spolehlivost a funkčnost, dnes nemá jinou volbu.

  • Rezza (neregistrovaný)

   No, stoprocentni taky neni :).

  • Nic není stoprocentní… Jen smrt. :-)

  • A pro spoustu lidí je to navíc cesta, jak opustit BB platformu a zůstat v kontaktu s lidmi na ní, kteří nepřechází a jiný komunikační kanál si kvůli vám zřizovat nebudou :)

   Navím BBM Groups jsou super i třeba pro rodinné věci :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).