Offroad Legends: Vydařené závody aut pro iOS a Android

Závodních her existuje pro Android a iOS obrovské množství a čas od času se objeví titul, který ostatní kvalitou převyšuje. Do téhle skupiny patří také hra Offroad Legends, ve kterém budete závodit ve všemožných offroadových vozidlech. K dispozici je několik desítek tratí rozdělených do několika šampionátů.

 

První úrovně jsou poměrně jednoduché, ke konci ale začíná přituhovat. Cílem hry je dokončit každé kolo v co nejlepším čase, který je ohodnocen příslušným počtem hvězdiček. Autoři si připravili několik bonusových úrovní, ve kterých například musíte dovézt náklad na korbě do cíle a nic neztratit, nebo dopadnout na přesně určené místo a nezničit při tom auto. Každý offroad má svůj vlastní model poškození a při neopatrném ježdění či kolizi vám většinou nezbude nic jiného, než level restartovat.

OffRoad Legends - Launch Trailer (HD)

Trailer ke hře

Offroad Legends se mohou pochlubit extrémně detailní grafikou s pokročilými efekty, slušným hudebním doprovodem a především chytlavou hratelností. Já jsem hru na App Store objevil v pátek a podařilo se mi ji dohrát po zrhuba třech hodinách, nicméně ještě stále mohu jednotlivé levely vylepšovat a snažit se je dokončit na maximálním počet hvězdiček. Třešničkou na dortu je lehký tuning, kde si můžete změnit třeba velikost kol či tuhost podvozku.

 

Pro zařízení se systémem iOS je hra k dispozici na App Store za necelých 20 Kč, pro Android je zdarma, ale musíte počítat s reklamním proužkem ve hře.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku