Domů » Bleskovky » Odhalení iPhone 11 premiérově také na YouTube. Názvy telefonů nakonec mohou být odlišné

Odhalení iPhone 11 premiérově také na YouTube. Názvy telefonů nakonec mohou být odlišné

Dnes večer se uskuteční tradiční svátek fanoušků mobilních technologií, zejména těch s nakousnutým jablkem v srdci. V 19:00 našeho času přiběhne ředitel Apple Tim Cook na pódium divadla Steva Jobse a tradičním pozdravem „Good Morning“ otevře tiskovou konferenci, na jejímž konci budeme znát novou rodinu iPhonů.

apple stream iphone 11 2019

Když keynote, tak pro všechny

Vůbec poprvé v historii bude Apple streamovat keynote na YouTube, takže už neplatí žádná omezení – tiskovku bude možné sledovat na všech zařízeních, která mají k videokanálu od Google přístup. Udělal Apple tuto změnu, aby zpřístupnil svoji show většímu publiku a ještě více povzbudil zájem o vlastní telefony?

Apple Special Event — September 10, 2019

Nové iPhony se možná budou jmenovat stejně jako ty loňské

Očekává se, že nové jablečné telefony ponesou označení iPhone 11, 11 Pro a 11 Max Pro, můžeme se ale dočkat překvapení. Jak naznačuje tweet redaktora serveru TheVerge, mohly by se letošní iPhony jmenovat úplně stejně jako ty loňské.

Kromě nových iPhonů očekáváme příchod i nových Apple Watch z keramiky a titanu; příští měsíc se zřejmě dočkáme druhé tiskové konference, která bude věnována MacBookům a iPadům.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).