Domů » Bleskovky » Oculus zveřejnil seznam kompatibilních her: Na Riftu si zatím zahrajete 30 titulů

Oculus zveřejnil seznam kompatibilních her: Na Riftu si zatím zahrajete 30 titulů

Oculus Rift je asi vůbec nejznámější souprava pro virtuální realitu. Oficiální zahájení prodeje je naplánováno na 28. března, v Evropě bychom se mohli dočkat někdy během května. Cena Oculus Rift byla stanovena na 699 euro, což je v přepočtu kolem 19 tisíc korun.
608_3

 

Abyste si mohli užít virtuální realitu, je potřeba také podpora ze strany her a aplikací. Výrobce nyní zveřejnil seznam prvních 30 titulů, které budou kompatibilní s Riftem.

gdcblog2

Seznam obsahuje hry nejrůznější žánrů a to jak známé tituly, tak i ty méně známější. Zmínit můžeme například multiplayerovou střílečku Eve: Valkyrie, závodní simulátor Project CARS či akční adventuru Edge of Nowhere. Všechny hry, které jsou na tomto seznamu, by měly s Oculusem Rift fungovat ihned po jeho představení. Dá se očekávat, že další hry a aplikace budou po oficiálním zahájení prodeje setu velmi rychle přibývat.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments