TOPlist

Ochraňte svůj telefon: Druhá soutěž o fólie ScreenShield se skinem zdarma

Ve spolupráci se společností Skinzone s.r.o. jsme pro vás připravili druhou soutěž o pět ochranných fólií. Stačí pouze odpovědět na soutěžní otázku a výhra může být vaše. K ochranné fólii navíc výherce získá i atraktivní skin, kterým může svůj telefon ozdobit a ochránit. Soutěžíme do pátku 13. května.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které máte možnost získat jednu z pěti ochranných fólií ScreenShield. K fólii navíc díky speciální akci výrobce získáte zdarma skin dle vlastního výběru. Soutěžní otázka je pouze jedna, ale o to více je záludná; pokud byste si z řešením nevěděli rady, zkuste se podívat po nápovědě na stránkách výrobce. Soutěž trvá do pátku 13. května (včetně) a každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní záznamy budou mazány. Soutěž je určena pro občany České republiky a každý účastník musí před odesláním formuláře souhlasit s pravidly, jejichž úplné znění najdete níže. Pokud jste se účastnili prvního kola soutěže v dubnu, můžete se samozřejmě účastnit i v této soutěži. 10 výherců z obou kol zveřejníme v neděli 15. května.

Tip: Pokud se o ochranné fólií ScreenShield chcete dozvědět více, přečtěte si naši recenzi.

- - -

Pravidla soutěže
1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností Skinzone s.r.o.

2. Soutěž se koná od 9. května 2011 09:00 do 13. května 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázku a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerováno pět výherců, kterým bude následně na e-mail zaslán speciální kód, po jehož zadání získají v internetovém obchodě ScreenShield.cz ochrannou fólii ScreenShield zdarma + navíc si k ní mohou vybrat zajímavý skin. Výherci budou zveřejněni v bleskovce na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může daného kola soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Skinzone s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.

8. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Skinzone s.r.o. a tým portálu SmartMania.cz.

11. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž byla ukončena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku