TOPlist

O2 od února zamíchá tarify O2 TV. Služba Voyo bude v ceně, ale ne pro každého

voyo o2 tv
  • O2 informuje o tom, že od 1. února spouští speciální tarif O2 TV Zlatá Voyo
  • Tento nejvyšší tarif digitální televize tak konečně nabídne Voyo v ceně

Na konci loňského roku začal operátor O2 nabízet ke svým televizním tarifům také balíček se službou Voyo za 159 Kč měsíčně. Digitální televize se vám tím pádem prodražila, protože služba nebyla součástí již stanovených tarifů, jako je to například v případě HBO Max.o2 tv 2 0Nepřehlédněte

O2 TV v novém. Digitální televize začíná „od začátku“, v listopadu přinese řadu novinek

Od 1. února však operátor tento systém lehce pozmění. Voyo již bude plně implementované v nejvyšším tarifu O2 TV Zlatá s cenou 799 Kč měsíčně (první 2 měsíce za 499 Kč měsíčně). V praxi to znamená, že předplatitelé nejvyššího televizního tarifu ušetří, protože si nebudou muset připlácet dalších 159 korun za Voyo. Navíc obdrží ještě filmové a seriálové kanály AxN a AxN Black.

Má to však jeden háček. Zákazníci si budou muset vybrat, zdali využívat tarif O2 TV Zlatá s Voyo, nebo spíše s HBO Max. Oba tarify naštěstí vyjdou na 799 Kč a klienti O2 mezi nimi budou moci přecházet – každý měsíc maximálně jednou. Pro zákazníky s levnějšími tarify O2 TV Modrá, Bronzová a Stříbrná se nic nemění, ti stále nemají v ceně Voyo ani HBO Max, obojí však mohou získat za příplatek.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku