Domů » Články » O2 navyšuje data v balíčku Spolu a přidává nová Free tarify

O2 navyšuje data v balíčku Spolu a přidává nová Free tarify

O2 v polovině června chystá další novinky ve svých tarifech. Změny se týkají jak individuálních tarifů FREE, tak také skupinového balíčku O2 Spolu. Neomezené volání, SMS i datové balíčky včetně jejich obnovy nově umožní O2 svým zákazníkům čerpat za stejných podmínek jako doma také v zemích Evropské unie.

Balíček O2 Spolu nově s větším množstvím dat

Nedávno představený rodinný tarif O2 Spolu (informovali jsme zde) za 666 korun měsíčně pro jednoho nabízí neomezené volání, SMS, 3 GB mobilních dat a k tomu digitální televizi O2 TV na 4 různá zařízení za jedinou korunu. Uvedené balíčky je navíc možné v rámci jednoho tarifu O2 Spolu mezi sebou jakkoliv kombinovat.

 

Nové tarify FREE pro náročnější uživatele

Od poloviny tohoto měsíce operátor rozšíří také nabídka tarifů pro jednotlivce. Pro zákazníky, kteří v tarifu požadují větší porci dat, v ní přibude nový tarif FREE 6 GB. Ten zákazníkům za 100 korun měsíčně navíc nabídne o 4,5 GB dat více než stávající tarif FREE CZ. Podle informací operátora tarif Free CZ doposud využívá nejvíce zákazníků a naprostá většina z nich využije méně jak 80 % měsíčního datového objemu. Proto se O2 tento tarif rozhodlo zachovat v nabídce beze změny. Náročnějším zákazníkům pak O2 od poloviny června nabídne tarif FREE 20 GB dat a 600 minutami volání do zahraničí za 1 699 korun.

Konec roamingových poplatků i cestovní pojištění

Už 15. června pro koncové uživatele končí účtování roamingových poplatků, takže pro zákazníky v členských státech budou platit stejné ceny, jaké platí v České republice při volání a posílání SMS do ostatních sítí. Na cestách do oblíbených evropských destinací budou moct využívat za domácí ceny i mobilní data a to včetně jejich obnovy.

 • O2 přidává data do oblíbeného balíčku O2 Spolu
 • Více dat nabídnou také dva nové tarify pro jednotlivce
 • Všechny služby v zemích Evropské Unie mohou zákazníci od poloviny června čerpat bez příplatku stejně jako doma

O2 navíc svým klientům jako jediný český operátor nabízí také Chytré cestovní pojištění v mobilu. Po jeho sjednání se pojištění zákazníkům automaticky aktivuje pokaždé, když se telefon přihlásí do zahraniční sítě. Klientům to zjednodušuje cestování za hranice, jelikož nemusí na své pojištění myslet a řešit jej před každou cestou zvlášť.

Od poloviny června začne O2 také nabízet nový jednorázový datový balíček Top Svět, který nabídne 150 MB mobilních dat za 499 korun ve více než dvaceti nejoblíbenějších světových destinacích mimo území Evropské unie.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. To je dobrý výsměch toto, to snad ani nestálo za článek.

 2. To už nemá ceny ani komentovat.

 3. …. zákazníci využijí 80 % datového objemu … to je argument jak pro demen** :-D Zákazník se naučil využívat internet tak, jak mu jeho peněženka nebo vědomí dovolí. Kdyby byli na několika GB, začali by pravděpodobně internet využívat jinak.

 4. VdF má volající datovku za 256,- Kč s 5GB dat a ještě 2GB k tomu balíčkem grátis dávali.
  O2 se může jen dívat…

 5. To jsou srandaceny. Ono ale stačí jen zavolat o ukončení služby a hned umí ceny jiné např. jen „přechod“ k O2 family.
  Mně třeba minulý týden volal nějaký prodejce a nabízel služby u T-Mobile s milionem keců a na konci zdůraznil že bych platil JEN 1800 Kč /2 čísla neomezené s datama + 1 základní doplňkové/. Když jsem mu řekl že už teď platím u O2 ze to samé 1.200 a tak breptal a že zavolá za 2 dny. Už se ani neozval …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).