Cena:

O2 navyšuje data v balíčku Spolu a přidává nová Free tarify

O2 v polovině června chystá další novinky ve svých tarifech. Změny se týkají jak individuálních tarifů FREE, tak také skupinového balíčku O2 Spolu. Neomezené volání, SMS i datové balíčky včetně jejich obnovy nově umožní O2 svým zákazníkům čerpat za stejných podmínek jako doma také v zemích Evropské unie.

Balíček O2 Spolu nově s větším množstvím dat

Nedávno představený rodinný tarif O2 Spolu (informovali jsme zde) za 666 korun měsíčně pro jednoho nabízí neomezené volání, SMS, 3 GB mobilních dat a k tomu digitální televizi O2 TV na 4 různá zařízení za jedinou korunu. Uvedené balíčky je navíc možné v rámci jednoho tarifu O2 Spolu mezi sebou jakkoliv kombinovat.

 

Nové tarify FREE pro náročnější uživatele

Od poloviny tohoto měsíce operátor rozšíří také nabídka tarifů pro jednotlivce. Pro zákazníky, kteří v tarifu požadují větší porci dat, v ní přibude nový tarif FREE 6 GB. Ten zákazníkům za 100 korun měsíčně navíc nabídne o 4,5 GB dat více než stávající tarif FREE CZ. Podle informací operátora tarif Free CZ doposud využívá nejvíce zákazníků a naprostá většina z nich využije méně jak 80 % měsíčního datového objemu. Proto se O2 tento tarif rozhodlo zachovat v nabídce beze změny. Náročnějším zákazníkům pak O2 od poloviny června nabídne tarif FREE 20 GB dat a 600 minutami volání do zahraničí za 1 699 korun.

Konec roamingových poplatků i cestovní pojištění

Už 15. června pro koncové uživatele končí účtování roamingových poplatků, takže pro zákazníky v členských státech budou platit stejné ceny, jaké platí v České republice při volání a posílání SMS do ostatních sítí. Na cestách do oblíbených evropských destinací budou moct využívat za domácí ceny i mobilní data a to včetně jejich obnovy.

  • O2 přidává data do oblíbeného balíčku O2 Spolu
  • Více dat nabídnou také dva nové tarify pro jednotlivce
  • Všechny služby v zemích Evropské Unie mohou zákazníci od poloviny června čerpat bez příplatku stejně jako doma

O2 navíc svým klientům jako jediný český operátor nabízí také Chytré cestovní pojištění v mobilu. Po jeho sjednání se pojištění zákazníkům automaticky aktivuje pokaždé, když se telefon přihlásí do zahraniční sítě. Klientům to zjednodušuje cestování za hranice, jelikož nemusí na své pojištění myslet a řešit jej před každou cestou zvlášť.

Od poloviny června začne O2 také nabízet nový jednorázový datový balíček Top Svět, který nabídne 150 MB mobilních dat za 499 korun ve více než dvaceti nejoblíbenějších světových destinacích mimo území Evropské unie.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.