TOPlist

O2 nabízí soundbar za 1 korunu. Pro koho tato služba je?

soundbar o2
  • O2 prodává k TV Boxu zajímavý soundbar TCL za 1 Kč
  • Má to ale několik háčků – musíte být klient s aktivní smlouvou
  • Set-top box navíc stojí 4 tisíce, anebo s měsíční splátkou na 5 let

Operátor O2 vyrukoval se zajímavou akcí, v rámci které získáte k nákupu nového TV Boxu pro digitální televizi O2 TV také soundbar a subwoofer značky TCL. Za ten zaplatíte pouze symbolickou 1 korunu, byť jeho maloobchodní cena jsou necelé 3 tisíce korun. Dle podmínek je tato služba určena pouze stávajícím klientům, respektive jen omezené části z nich. Proč?

Jádrem akční nabídky je O2 TV Box ve verzi 2022, aktuální provedení multifunkčního set-top boxu, přes který spouštíte digitální O2 TV na svém televizoru. Tento set-top box operátor běžně zákazníkům pořizujícím si O2 TV nedodává, jde o příplatkovou službu za 4 140 Kč, popřípadě 69 Kč měsíčně se smlouvou na 5 let.

O2 TV však lze využívat i bez tohoto set-top boxu. Můžete využít aplikaci ve vaší chytré televizi, popřípadě webové rozhraní na počítači, aplikaci v mobilu a podobně. Nabídka audiosetu TCL S522W tedy pravděpodobně zaujme pouze klienty bez set-top boxu, popřípadě ty se starším modelem. Telefonistou na lince nám bylo ještě řečeno, že zákazníci mohou požadovat více set-top boxů v jedné domácnosti. Budiž.voyo o2 tvNepřehlédněte

O2 od února zamíchá tarify O2 TV. Služba Voyo bude v ceně, ale ne pro každého

Jsme ale opět u toho, že akční nabídka O2 TV Box a soundbar za 1 korunu k tomu je určena pouze klientům s aktivní smlouvou. O tom, zdali mají na soundbar nárok i zákazníci, kteří si zrovna pořizují digitální televizi a berou si k tomu i set-top box jako příplatkovou službu, se operátor nezmiňuje.

Soundbar TCL S522W bude k nákupu O2 TV set-top boxu verze 2022 dostupný na webu operátora od 2. května, a to jen do vyprodání zásob. V e-shopu však není možnost soundbar za 1 Kč k objednávce přidat, s tím vám musí pomoci asistent na lince, který vám soundbar odešle na vybranou adresu.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku