TOPlist

O iOS 16 je enormní zájem, stahuje ho více lidí než předchozí verzi

apple ios 16

Jestli se může Apple něčím opravdu pochlubit, je to rychlost šíření nejnovějších aktualizací na všechna svá zařízení. Výjimkou není ani operační systém iOS 16 pro iPhony, který firma z Cupertina uvolnila pro všechny své zákazníky krátce po představení nových iPhonů 14.

apple ios 16
Výraznou proměnou v iOS 16 prošla například zamykací obrazovka

Podle výzkumné společnosti Mixpanel se uživatelů telefonů s jablkem ve znaku evidentně nemohli nové verze systému dočkat. Na základě výzkumu si během prvních tří dnů od vydání stáhlo iOS 16 více lidí než jeho předchůdce. Konkrétně se iOS 16 nacházelo po prvních 24 hodinách na 6,71 % telefonů Apple, zatímco iOS 15 se v loňském roce za stejnou dobu stihlo podívat na 6,48 % zařízení. Po prvních třech dnech se nejnovější systém zvládl dostat na 10,45 % smartphonů, zatímco iOS 15 za stejnou dobu dorazilo na 9,68 % z nich.ios 16 iphone appleNepřehlédněte

Rozporuplná novinka z iOS 16 zamíří i na starší iPhony, prozradila nová beta

Ačkoli to může znít jako dobrá zpráva, aktuální mobilní systém od Applu se nemůže rovnat s verzí s pořadovým číslem 14. Ta se během prvních 24 hodin objevila na 9,22 % jablečných telefonů, zatímco během prvních tří dnů dorazila na 14,68 % zařízení, což jsou rozhodně úctyhodná čísla.

Stáhli jste si do svého iPhonu nejnovější iOS 16?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Jak jste na tom vy, naši čtenáři? Stáhli jste si už nejnovější verzi iOS 16? Hlasujte v anketě, nebo nám dejte vědět do komentářů.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku