Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » NVidia Tegra Tab: Herní tablet odkrývá svou výbavu

NVidia Tegra Tab: Herní tablet odkrývá svou výbavu

Je tomu již několik týdnů, kdy se objevily první spekulace o tom, že společnost NVidia se chystá vstoupit na trh s tablety. Této skutečnosti nyní nahrávají čerstvé informace z telekomunikačního úřadu NCC v Tchaj-wanu (obdoba FCC) a v neposlední řadě i uniklý snímek pocházející údajně z vnitropodnikové prezentace. Tajemná novinka ponese komerční označení Tegra Tab a své budoucí majitele bude lákat na velice zajímavou výbavu. Ta bude zahrnovat sedmipalcový displej s rozlišením 1280 x 768 pixelů, čipset Tegra 4 s taktem 1,8 GHz a rovné 2 GB operační paměti.

Na těle tabletu se bude dále nacházet pětimegapixelový fotoaparát, slot na paměťové karty, USB port a micro HDMI konektor. Další specifikace bude tvořit Android ve verzi 4.2.2, WiFi, Bluetooth, slot na SIM kartu a údajná podpora pro stylus. Na další podrobnosti o ceně a plánovaném uvedení na trh si budeme muset počkat. Je však velmi pravděpodobné, že do celé situace by mohl vnést více světla veletrh IFA, kde bude mít NVidia též svou vlastní prezentaci.

  

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments