Nuclear Power – simulátor jaderné elektrárny pro PocketPC

Nuclear PowerToužili jste někdy nahlédnout do jaderné elektrárny nebo ji dokonce šéfovat ? Pokud ano, určitě vyzkoušejte hru Nuclear Power. Jedná se o simulátor provozu jaderné elektrárny a i když se na první pohled může zdát, že je hra složitá, není tomu tak a po několika minutách hraní se reaktor naučíte pohodlně ovládat. Cílem je samozřejmě udržovat chod elektrárny v normálním stavu, jistě si domyslíte, co by se stalo, kdyby tomu tak nebylo.

Během hraní budete řešit spousty problémů, které se v jaderné elektrárně běžně odehrávají. Hra po grafické stránce nevypadá zrovna nejlépe, ovšem u simulátoru je důležitá především přehlednost jednotlivých ovládacích prvků, a ta je v Nuclear Power splněna na výbornou.

Demoverzi pro PocketPC stahujte v naší Download sekci, plnou verzi je možné zakoupit na webu výrobce za přijatelných 8.95$.

 

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku