Domů » Bleskovky » Nubia Red Magic: objednávky na blikající herní smartphone spuštěny

Nubia Red Magic: objednávky na blikající herní smartphone spuštěny

Společnost Nubia v minulém týdnu představila herní smartphone Red Magic. Ten kromě vlajkových parametrů přináší originální design, RGB LED pásek na zádech, a také speciální chlazení, které má během hraní udržet čipset Qualcomm Snapdragon 835 v přijatelných teplotách. Telefon se začal prodávat v před několika dny v Číně, nyní se rozbíhá jeho globální prodej na Indiegogo.

Nubia Red Magic Official Video - Trailer, Introduction, Commercial

Nubia Red Magic: přichází další herní bestie

Na tomto kanále je možné zakoupit telefon za 399 USD (asi 8 400 korun bez DPH), a to buď ve verzi se systémem Red Magic bez služeb Google, nebo s čistým Androidem 8.1. V prvním případě jsou dodávky odhadovány na květen, v druhém případě na červenec letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Má to Snapdragon 835 ne 845 pokud se nemýlím…

 2. Koukám že je zase nová móda, dáme tomu nálepku „Herní“ a všichni se z toho můžou zbláznit.

  Každý mobil co má High-End specifikace tak je herní a nepotřebuje k tomu nálepku nebo neony z Las Vegas.

  Komu se opravdu povedlo udělat herní zařízení byla nVidia se svým Shield tabletem. Jedna stránka herního zařízení je TOP HW a druhá jsou hry. nVidii se to povedlo, dodávala super HW a k tomu exkluzivní hry ze světa PC her.

  Kdo koupí ten krám nahoře, je jen a jen hlupák. Páč stejnou službu mi udělá jakýkoliv smartphone se Snapem 820 – 835 nebo 845 a příští rok 855 atd…..

  • Nvidia Shield byl pěkný krám. Nejenom, že byl z nekvalitního materiálu, který byl doškrábaný i po pobytu v peřinách, měl šunt hw tlačítka a po necelém měsíci přestal fungovat (verdikt: neopravitelný).

  • + svolávačka kvůli vadným aku:) A mám takový pocit, že to nebyla jediná masová záchranní akce ve spojení s Shieldem, jen si nevybavuji…. neměnili i napájecí zdroje?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).