Domů » Bleskovky » Nubia Red Magic: objednávky na blikající herní smartphone spuštěny

Nubia Red Magic: objednávky na blikající herní smartphone spuštěny

Společnost Nubia v minulém týdnu představila herní smartphone Red Magic. Ten kromě vlajkových parametrů přináší originální design, RGB LED pásek na zádech, a také speciální chlazení, které má během hraní udržet čipset Qualcomm Snapdragon 835 v přijatelných teplotách. Telefon se začal prodávat v před několika dny v Číně, nyní se rozbíhá jeho globální prodej na Indiegogo.

Nubia Red Magic: přichází další herní bestie


Na tomto kanále je možné zakoupit telefon za 399 USD (asi 8 400 korun bez DPH), a to buď ve verzi se systémem Red Magic bez služeb Google, nebo s čistým Androidem 8.1. V prvním případě jsou dodávky odhadovány na květen, v druhém případě na červenec letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Anonym
Tomáš

Má to Snapdragon 835 ne 845 pokud se nemýlím…

Martin123
Uživatel
Martin123

Nemýlíš má S835.

Cleric
Uživatel
Cleric

Koukám že je zase nová móda, dáme tomu nálepku „Herní“ a všichni se z toho můžou zbláznit. Každý mobil co má High-End specifikace tak je herní a nepotřebuje k tomu nálepku nebo neony z Las Vegas. Komu se opravdu povedlo udělat herní zařízení byla nVidia se svým Shield tabletem. Jedna stránka herního zařízení je TOP HW a druhá jsou hry. nVidii se to povedlo, dodávala super HW a k tomu exkluzivní hry ze světa PC her. Kdo koupí ten krám nahoře, je jen a jen hlupák. Páč stejnou službu mi udělá jakýkoliv smartphone se Snapem 820 – 835 nebo 845… Číst vice »

Runcore
Anonym
Runcore

Nvidia Shield byl pěkný krám. Nejenom, že byl z nekvalitního materiálu, který byl doškrábaný i po pobytu v peřinách, měl šunt hw tlačítka a po necelém měsíci přestal fungovat (verdikt: neopravitelný).

uni
Uživatel
uni

+ svolávačka kvůli vadným aku:) A mám takový pocit, že to nebyla jediná masová záchranní akce ve spojení s Shieldem, jen si nevybavuji…. neměnili i napájecí zdroje?