Nový update pro Apple Watch konečně vyřeší palčivý problém

apple watch series 7 aluminum co

Chytré hodinky Apple Watch patří mezi tu nejlepší nositelnou elektroniku, kterou si na své zápěstí můžete pořídit. Poslední verze Apple Watch 7 kromě toho, že přinesla větší displej, také trpěla nepříjemným problémem – některé nabíječky s hodinkami zkrátka nefungovaly.

Apple Watch Series 7 008
Některé Apple Watch 7 mají problémy s nabíjením, aktualizace už je na cestě

S příchodem verze systému watchOS 8.3 si uživatelé už v prosinci loňského roku začali stěžovat, že nabíječky třetích stran s jejich Apple Watch 7 přestaly fungovat. Některým přitom nabíječky nefungovaly vůbec, jiným zase hodinky zahlásily, že se nabíjí, aby se po pár okamžicích nabíjet přestaly. Tímto problémem údajně netrpěly jen levné nabíječky, ale například i prémiové adaptéry od firmy Belkin, a dokonce se našli takoví uživatelé, kteří hlásili, že jim hodinky nenabíjí ani originální nabíječka.Apple Watch Series 7 recenze nahledNepřehlédněte

Recenze Apple Watch Series 7: v hlavní roli větší displej

Reakce Applu na sebe nenechala dlouho čekat – řešení nabíjecího problému přichází v rámci aktualizace watchOS 8.4, která je v současné době k dispozici pro vývojáře a v rámci veřejného betatestování. K běžným uživatelům se aktualizace dostane v průběhu následujících dní.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku