Domů » Bleskovky » Nový trailer na Oppo N1 odhaluje možné partnerství s úpravou CyanogenMOD

Nový trailer na Oppo N1 odhaluje možné partnerství s úpravou CyanogenMOD

Před několika dny vývojáři populární alternativní ROM CyanogenMod oznámili, že začínají spolupracovat s blíže nespecifikovaným výrobcem hardwaru a hodlají na trh přinést oficiální CyanogenMod telefon. Čínský výrobce Oppo, který má na svědomí například model Find 5, včera vypustil další teaser na svůj chystaný fototelefon Oppo N1.

V něm se objevuje zakladatel CyanogenMODu, Steve Kondik, jenž na sobě má brýle Google Glass a oznamuje, že se během představování novinky v čínském Pekingu připojí k Oppo týmu. Jedním dechem dodává, že zde proběhne velmi zajímavé odhalení a popis videa „OPPO + CyanogenMod = ?“ přibližuje, o jaké odhalení nejspíše půjde.

Novinka by měla nabídnout obří 5,9palcový displej s fullHD rozlišením a čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800 doplněný 2 GB operační paměti. Fotoaparát nabídne pravděpodobně rozlišení 13 Mpx a technologii Owl umožňující pořizovat kvalitní snímky i za zhoršených světelných podmínek. Za zmínku také stojí dotyková plocha na zadní straně, což je řešení dosud téměř nevídané. Oppo N1 bude představeno již 23. září v Pekingu.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. luke (neregistrovaný)

    Mno tím by si zajistil (CM) oficiální distribuci obsahující gapps, ne?

  2. No evidentne kdyz stejny „pokus“ výborně vychází MIUI, tak proč by to nemohl udělat samotný CyanogenMod. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).