Domů » Články » Nový Samsung Galaxy S21 a další novinky si můžete předobjednat na Smarty.cz. Nyní s dárky a extra slevou 1 300 Kč

Nový Samsung Galaxy S21 a další novinky si můžete předobjednat na Smarty.cz. Nyní s dárky a extra slevou 1 300 Kč

S novým rokem jsou tady i novinky od značky Samsung. O něm už určitě víte všechno potřebné, ale víte, proč si ho předobjednat?

Samsung Galaxy S21

4 důvody, proč si předobjednat nový Galaxy S21 

Předobjednávky běží od 14.1. do 28.1. 2021. Pokud si objednáte telefon v tomto termínu, můžete se těšit na skvělé výhody.

1) dárky

K modelu S21 a S21+ získáte zdarma sluchátka Galaxy Buds Live a lokátor SmartTag, to vše v hodnotě 5 390 Kč. K modelu S21 Ultra získáte nová sluchátka Buds Pro a lokátor SmartTag, to vše v hodnotě 6 890 Kč.

2) zaváděcí sleva 1 300 Kč

Pokud zadáte kód SAM1300, budete mít jakýkoliv nový model Samsung Galaxy S21 s extra slevou 1 300 Kč! 

3) splátky bez navýšení 

Navíc můžete využít i splátek s 0% navýšením. Svůj nový Samsung Galaxy S21 tedy můžete mít i tehdy, pokud na něj nemáte zrovna našetřeno. Splátky si můžete rozložit na 10 nebo 20 měsíců. Nepřeplatíte ani korunu navíc. 

4) bonus k výkupu vašeho starého telefonu 

Pokud máte doma starší telefon a přemýšlíte o koupi nového, ve Smarty vám dají o důvod navíc. Ke koupi Samsungu Galaxy S21 získáte navíc 1 000 Kč jako bonus k výkupu vašeho starého zařízení. K výkupní ceně tedy získáte bonusovou částku. Ve výsledku se vám tedy přechod na nový určitě vyplatí!

Podívejte se, jaké telefony můžete nechat vykoupit zde.

Celou nabídku novinek, včetně sluchátek Buds Pro, hodinek Watch Active2 a lokátoru SmartTag si můžete prohlédnout ZDE.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.