Domů » Bleskovky » Nový Pocophone dorazí už příští týden. Lákat bude na vysokou obnovovací frekvenci

Nový Pocophone dorazí už příští týden. Lákat bude na vysokou obnovovací frekvenci

Značka Poco před rokem a půl způsobila poměrně velký poprask se svým premiérovým smartphonem Pocophone F1, od té doby se však po ní slehla zem. V posledních dnech se ale opět hýbou ledy; značka se osamostatnila od mateřského Xiaomi a chystá premiéru nových smartphonů. Ten první dorazí už příští týden.

Poco X2 bude stvořen pro hráče

Chystaný telefon ponese jméno Poco X2 a bude představen 4. února v Indii. Výrobce v upoutávce láká na vysokou obnovovací frekvenci displeje, dokonce spustil webovou ministránku SmoothAF, na které lze zkontrolovat, jakou obnovovací frekvenci má displej vašeho zařízení.

poco

Telefon má navíc dostat vysokou obnovovací frekvenci dotykové vrstvy, což má společně s výkonným a kapalinou chlazeným čipsetem od Qualcommu zajistit perfektní podmínky pro mobilní hráče.

Spekuluje se, že Poco X2 bude pouze přebrandovaný smartphone Redmi K30, který byl odhalen na konci loňského roku. Pod jakým jménem, a zda vůbec se dostane na náš trh, je zatím nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).