Domů » Bleskovky » Nový král nočních fotografií? Toto jsou první snímky z Honoru 20 Pro

Nový král nočních fotografií? Toto jsou první snímky z Honoru 20 Pro

Už v příštím týdnu představí Honor své nové vlajkové smartphony Honor 20 a 20 Pro. Vrcholem nabídky bude druhý jmenovaný model, který bude vsázet zejména na výrazně vylepšený fotoaparát s bezkonkurenčním nočním režimem. Honor se pochlubil prvními fotografiemi, které byly tímto fotoaparátem pořízeny.

honor 20 pro 2 3

Honor 20 Pro má takto skvělých snímků dosahovat kombinací hardwaru a umělé inteligence. Hlavní senzor dostane rozlišení 48 megapixelů a optiku o rekordní světelnosti f/1.4, o zbytek se postarají funkce AIS Super Night, AI Ultra Clarity a AI Photometric system. Potěšující je, že noční režim bude možné aplikovat i na širokoúhlou kamerku.

Honor si se svým fotoaparátem hodně věří, dokonce si jej nechal otestovat v laboratoři DxOMark. Jsme zvědaví, jak dopadne v bratrovražedném souboji se současnými vítězem testu Huawei P30 Pro.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. mé lg g 6 vyfotí za třetinovou cenu hezčí fotky.

 2. No a pak se zjistí že je to zase z foťáku nebo upraveno a slavný xzeit řekne: ale to nejsou jeho fotky jen ukázka ??

  • Stativ, exerní blesk, externí dodatečné osvětlení, HDR na max dělá divy … a furt to bude „foceno na telefonu“.

  • Blacku a co by jsi od telefonu chtěl, fotky, jako dokáže zrcadlovka? Jdi se léčit!

  • Je těžké pochopit, jak se dělají PR fotky, že?

  • Martin: Pokud tyto fotky prezentují tak, že jsou foceny Honorem a i kdyby prošly nějakými úpravami, budou foceny Honorem a to žádné lhaní není. Pokud by Honor tvrdil, že jsou to fotky z Honoru bez úprav a zjistilo se, že lžou, tak to je samozřejmě jiná.

   Na druhou stranu já na těch fotkách nevidím nic extra. Tohle uděláš v manuálním nastavení ze stativu. Nějaké pokusy jsem dělal s Matem…ten honor asi bude ještě o kousek lepší, takže uvidíme.

  • Kde je vůbec xzeite to tvé pověstné srovnání Mate a S7? Redaktoři to raději nevydali, protože jsi kopyto, co neumí fotit?

  • _qam_: neměl jsem k dispozici Nokii 808. Bude duel Huawei Mate 20 pro vs Nokia 808 PW.

  • qam: A vyprošuji si ty tvé neustálé útoky na mou osobu. Zkus se chovat trochu normálně a ne jako i*diot.

 3. Ano Jarmilo, tenhle Honor zvládne vyfotit i tvé LG a cena bude určitě více jak o třetinu nižší, když k tomu nepoužijí tolik externí techniky jako u těchto fotek :)

 4. Johnyrambopumpicka

  Ty vole tak já nevím co propagujou honor nebo Huawei člověk si koupí p30 pro a zjisti že honor to přejebe za nižší cenu jako wtf se vzpamatujte…

  • Jak víš? Ty jsi už viděl nějaké srovnání? Kromě toho tuším, že Huawei P30 pro má zvysenou odolnost, Honor 20 pro nevím. Teleobjektiv taky 5x vs 3x

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).