Nový král nočních fotografií? Toto jsou první snímky z Honoru 20 Pro

honor 20 pro 2 3

Už v příštím týdnu představí Honor své nové vlajkové smartphony Honor 20 a 20 Pro. Vrcholem nabídky bude druhý jmenovaný model, který bude vsázet zejména na výrazně vylepšený fotoaparát s bezkonkurenčním nočním režimem. Honor se pochlubil prvními fotografiemi, které byly tímto fotoaparátem pořízeny.

Honor 20 Pro má takto skvělých snímků dosahovat kombinací hardwaru a umělé inteligence. Hlavní senzor dostane rozlišení 48 megapixelů a optiku o rekordní světelnosti f/1.4, o zbytek se postarají funkce AIS Super Night, AI Ultra Clarity a AI Photometric system. Potěšující je, že noční režim bude možné aplikovat i na širokoúhlou kamerku.

Honor si se svým fotoaparátem hodně věří, dokonce si jej nechal otestovat v laboratoři DxOMark. Jsme zvědaví, jak dopadne v bratrovražedném souboji se současnými vítězem testu Huawei P30 Pro.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku