Domů » Články » Nový díl pořadu SMARTmania: test Microsoft Surface Go a vlastní systém Huawei

Nový díl pořadu SMARTmania: test Microsoft Surface Go a vlastní systém Huawei

Každé úterý pro vás tradičně máme premiéru nového dílu pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. V dnešním díle vám představíme multifunkční zařízení Microsoft Surface Go, které můžete používat nejen jako tablet, ale také jako malý notebook.

Recenze Microsoft Surface Go

Ve formě volitelného příslušenství k němu lze dokoupit právě díl s klávesnicí, a také digitální pero Microsoft Surface Pen, či stylovou cestovatelskou myš Microsoft Arc. A to není vše, o Surface Go si na SMARTmania.cz budete moci zasoutěžit, takže dnes doporučujeme pečlivě sledovat náš web.

Kromě toho se budeme věnovat vlastnímu operačnímu systému od společnosti Huawei. Ten by měl nést jméno Ark (Hongmeng) a pokud by se USA nedokázali s Čínou dohodnout, je docela možné, že právě s ním by značka mohla nahradit doposud používaný Android.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments