Domů » Články » Nový díl pořadu SMARTmania: Microsoft Surface Pro a 3D tisk bydlení

Nový díl pořadu SMARTmania: Microsoft Surface Pro a 3D tisk bydlení

Každé úterý pro vás tradičně máme premiéru nového dílu pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. V dnešním díle vám představíme profesionální multifunkční zařízení Microsoft Surface Pro, které můžete používat nejen jako tablet, ale také jako notebook.

Ve formě volitelného příslušenství k němu lze dokoupit právě díl s klávesnicí, a také digitální pero Microsoft Surface Pen, či stylovou cestovatelskou myš Microsoft Arc. Mimochodem, na našem webu stále probíhá soutěž o Surface Go, který jsme vám představili v minulém díle.

Surface Pro

Kromě toho se budeme věnovat 3D tiskárnám. Ale ne jen tak ledajakým – ukážeme vám takové, které za jediný den stihnou vytisknout celou čtvrť.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments