Domů » Články » Nový díl pořadu SMARTmania: Microsoft Surface Pro a 3D tisk bydlení

Nový díl pořadu SMARTmania: Microsoft Surface Pro a 3D tisk bydlení

Každé úterý pro vás tradičně máme premiéru nového dílu pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. V dnešním díle vám představíme profesionální multifunkční zařízení Microsoft Surface Pro, které můžete používat nejen jako tablet, ale také jako notebook.

Ve formě volitelného příslušenství k němu lze dokoupit právě díl s klávesnicí, a také digitální pero Microsoft Surface Pen, či stylovou cestovatelskou myš Microsoft Arc. Mimochodem, na našem webu stále probíhá soutěž o Surface Go, který jsme vám představili v minulém díle.

Surface Pro

Kromě toho se budeme věnovat 3D tiskárnám. Ale ne jen tak ledajakým – ukážeme vám takové, které za jediný den stihnou vytisknout celou čtvrť.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud nestihnete dnešní premiéru v 17:30, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Tomáš Štěrba

  Já většinou fandím všem těmto pořadům, ale tohle je tak zbytečný. Kolik to má, 5 minut? Člověk se tam ale dozví asi tolik, co by se dozvěděl za 30 vteřin přečtením pár nadpisů článků zde na webu.
  Fakt NE lidi.
  Zkusil sem jednou, znova už mi to nestojí ani za přepnuti televize. Myslím, že když si zaplatíte 5x denně 5 vteřinový spot Smartmania.cz v reklamní přestávce teto televize, bude to levnější a ještě k tomu to „chytne“ víc lidí, než reklama schovaná za tenhle nic neříkající brak.

 2. zas nějací dva chytrolíni. netvrdím, že jsem pravidelný divák, ale pořad se mi líbi. delší by mohl být o tom žádná, ale alespoň tady někdo dělá něco novýho. za sebe bych jen uvítal delší stopáž.

  • Tomáš Štěrba

   A co se ti na tom líbí, smím li se zeptat? Já se třeba v tom předposledním díle dozvěděl, že ten surface go nebo jak se to jmenuje je tablet, s přídavnou klávesnici a perem, kterým se dá psát po display. Mám vysokou školu a tak by mi k tomuto zjisteni stačila fotka. :D o kauze Huawei bylo řečeno to, co by vydalo na jeden nadpis článku.
   Otázka tedy je, jestli my jsme chytrolini a nebo ty jen otupely konzument…
   PS: nehanim práci a snahu jiných jako takovou. Ovsem tvoje poznámka je zcela zcestná. Proč tedy odsuzujeme Hitlera, když chtěl jen zkusit něco nového a po svém? :D Ježiši Kriste……

  • Tak ono je ale celkem logický, že cílovka Óčka je trochu někde jinde. Ten pořad je dělaný pro mladý, alespoň co jsem já pochopil, ne pro nějaký hardcore IT geeky.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).