Domů » Články » Soutěž: vyhrajte Surface Go s příslušenstvím a knihy Opráski sčeskí historje

Soutěž: vyhrajte Surface Go s příslušenstvím a knihy Opráski sčeskí historje

Ve spolupráci se společností Mall.cz jsme si pro vás připravili soutěž o tablet Microsoft Surface Go, a také o deset knih Opráski sčeskí historje, které budou podepsané samotným Jazem, který Opráski kreslí právě na zařízeních z rodiny Microsoft Surface.

A co musíte udělat, abyste mohli vyhrát hlavní cenu? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Surface Go s příslušenstvím získá ten, jehož správná odpověď dorazí 1099. v pořadí. Pokud vaše správná odpověď dorazí 99., 199., 299., 399., 499., 599., 699., 799., 899., nebo 999. v pořadí, získáváte podepsanou knihu Opráski sčeskí historje.

Recenze Microsoft Surface Go
Microsoft Surface Go můžete používat jako tablet i notebook

Konkrétně soutěžíme o 10″ Microsoft Surface Go a klávesnici Microsoft Surface Go Type Cover v barvě Cobalt Blue.

Výherce na SMARTmanii vyhlásíme v úterý 18. června. Pokud se o multifunkčním zařízení Surface Go, které můžete používat jako tablet i notebook, chcete dozvědět více, přečtěte si naši megarecenzi.

Pokud patříte mezi fanoušky Oprásků sčeskí historje, rozhodně si nenechte ujít speciální díl pořadu SMARTmania na TV Óčko, který se bude vysílat 25. června v 17:30. Hostem tohoto dílu totiž bude samotný Jaz ;-)

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 4. června 2019, 17:30 a končí po dosažení 1099. správných odpovědí, nejpozději však 17. června 2019 ve 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Microsoft Surface Go a klávesnici Microsoft Surface Go Type Cover v barvě Cobalt Blue získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 1099. v pořadí.

6. Podepsanou knihu Opráski sčeskí historje získají ti výherci, jejichž správné odpovědi dorazí v 99., 199., 299., 399., 499., 599., 699., 799., 899., nebo 999. pořadí.

7. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 48 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude zveřejněno v samostatném článku na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa a e-mail) budou využity pouze pro zaslání výhry.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

11. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 1099. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 1100.).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.