Novinka od Map24 – mobilní navigace pro SP/PPC zdarma

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Map24 představuje novou aplikaci Map24 Mobile 2.0 v češtině. Tato nová verze softwarového plánovače tras je určená pro mobilní telefony a kapesní PC, zaujme svou bohatou zásobou map, rozšířeným menu pro výběr jazyka a intuitivní uživatelskou obsluhou. Novinka Map 24 Mobile 2.0 umožní svým uživatelům neustálý přístup k interaktivnímu portálu Map 24, a to s jeho veškerými funkcemi a obvyklým komfortem. Bezplatný softwarový plánovač tras s možností navigace a vyhledávání je funkční na všech multimediálních mobilních telefonech a kapesních PC s přístupem k internetu.

Aplikace Map24 Mobile zaujme svou bohatou zásobou map; mimo Evropy je pokryta i Severní a Jižní Amerika, Blízký Východ, Austrálie a Nový Zéland. Apliakce je lokalizována do angličtiny, francouzštiny, arabštiny, polštiny, češtiny, finštiny a islandštiny. Další jazyky budou následovat v brzké době.

Oproti statickým mapám se Map24 Mobile 2.0 těší té výhodě, že je jeho obsluha velmi intuitivní a interaktivní. Uživatelé mohou počítat se stejně jednoduchým ovládáním, jako je tomu u internetového portálu Map24.com, ovšem přímo na svém mobilním telefonu nebo kapesním počítači. Další schopností této novinky je trojdimenzionální znázorňování map. Mapy detailně znázorňují silnice, jejich propojení a nabízí až 204 doplňujících informací jako např. omezená sjízdnost vozovky, slepá ulice, zákaz otáčení, fyzické překážky na silnici atd. Mapy dále obsahují četné Points of Interest (POI) pro vyhledávání turisticky atraktivních míst, restaurací, hotelů a mnoha jiných cílů, které se velmi rychle zobrazí i bez udání přesné adresy.

- -

Zaregistrovaní uživatelé bezplatné služby MyMap24 si na svůj mobilní telefon můžou stáhnout svůj osobní Online-adresář, který je možné po registaci MyMap24 vytvořit na stránkách http://www.cz.map24.com/. Tyto důležité adresy pak lze velmi snadno zadat jako cílové či výchozí body pro určení optimální trasy.

Aplikace Map24 Mobile je určena pro platformy:
Windows Mobile PocketPC
Windows Mobile Smartphone

Další informace naleznete na http://www.cz.map24.com/ v sekci ProduktyMap24 Mobile

- -

Zdroj: e-mail (tisková zpráva)

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku