Domů » Bleskovky » Nové sociální měřítko? Google+ ukazuje počty zobrazení jednotlivých profilů

Nové sociální měřítko? Google+ ukazuje počty zobrazení jednotlivých profilů

Google včera na své sociální síti Google+ zpřístupnil novou funkci, která je dostupná jak pro uživatelské profily, tak také pro profily stránek. Jedná se o údaj o zobrazení daného profilu nebo stránky. V případě, že tento údaj pro ostatní nechcete zpřístupnit, lze jeho zobrazení v nastavení deaktivovat.

Pokud Google+ používáte, můžete si mě přidat do kruhů, stejně tak profilovou stránku našeho serveru, kterou na Google+ odebírá už téměř 27 000 uživatelů. Co na tuhle funkci říkáte? Nám se líbí a jsme zvědaví, jaké další novinky se na Google+ objeví. Sledovat nás můžete také na YouTube, kde pro vás připravujeme videopohledy na nově testovaná zařízení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. 222 000 Zobrazení s 70 lidmi v kruzích, hmm zas tak zajímavej si teda nepřijdu :D

  2. petr (neregistrovaný)

    On tam někdo chodí? Vždyť je to město duchů. Nebejt toho,že to google přidělí každýmu majiteli Androidu tak se tam nic neděje.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).