Sledujte nás na YouTube

Nové sociální měřítko? Google+ ukazuje počty zobrazení jednotlivých profilů

Google včera na své sociální síti Google+ zpřístupnil novou funkci, která je dostupná jak pro uživatelské profily, tak také pro profily stránek. Jedná se o údaj o zobrazení daného profilu nebo stránky. V případě, že tento údaj pro ostatní nechcete zpřístupnit, lze jeho zobrazení v nastavení deaktivovat.

Pokud Google+ používáte, můžete si mě přidat do kruhů, stejně tak profilovou stránku našeho serveru, kterou na Google+ odebírá už téměř 27 000 uživatelů. Co na tuhle funkci říkáte? Nám se líbí a jsme zvědaví, jaké další novinky se na Google+ objeví. Sledovat nás můžete také na YouTube, kde pro vás připravujeme videopohledy na nově testovaná zařízení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. VNavrátil (neregistrovaný)

    222 000 Zobrazení s 70 lidmi v kruzích, hmm zas tak zajímavej si teda nepřijdu :D

  2. petr (neregistrovaný)

    On tam někdo chodí? Vždyť je to město duchů. Nebejt toho,že to google přidělí každýmu majiteli Androidu tak se tam nic neděje.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *