Nové promo video od Bentley: Natočeno na iPhone 5s, sestříháno na iPadu Air

Výrobce luxusních vozů Bentley představil světu nové promo video, které bylo natočeno na iPhone 5s a následně přímo ve vozidle sestříháno na iPadu Air. Ptáte se, proč si výrobce do propagačního videa vybral právě produkty od Applu?

Je to jednoduché, Bentley se ve svých vozech snaží skloubit luxus s moderní elektronikou, takže si za příplatek můžete nechat do zadních sedadel nechat zabudovat tablet iPad Air včetně klávesnice. Video bylo natočeno v New Yorku s vozy Bentley Mulsanne v hodnotě 300 000 USD za kus (zhruba 6 milionů korun). Pokud vydržíte až do konce, uvidíte několik záběru přímo z natáčení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

15 komentářů

 1. fore (neregistrovaný)

  No já teda nevím, myslím si, že pro takovou třídu lidí, co si koupí takové auto – nějaký busnissman, bude mnohem vhodnější produkt na kterém poběží Windows. Na Ipadu toho asi moc nevytvoří – resp. jde to, ale dře to.

  • DV (neregistrovaný)

   Nemyslím si, že to auto je myšleno, jako mobilní kancelář. Na iPadu si přečte maily, podívá se na internet a za chvilku dorazí do kanceláře, kde má pracuje na normálním počítači.

  • cardi (neregistrovaný)

   tak wp by byl pro toto lepsi? tak jasne jedine wp :D ach jo

  • iljusin66 (neregistrovaný)

   Pro tvé info: Windows != Windows Phone

  • Chrirodi (neregistrovaný)

   FORE neříkal telefon s Windows Phone, ale zařízení s Windows… Nejspíše byl myšlen tablet s Windows 8.1 PRO nebo Ultrabook =). K tomu si můžeš používat telefon, jaký chceš…

  • l0lz (neregistrovaný)

   Cardi, kde tam vidis napisane Windows Phone? Ja tam vidim len windows..

  • cardi (neregistrovaný)

   sorka ja to prehlidl :) mate pravdu .))

  • uni (neregistrovaný)

   Na to, aby jsi viděl svou polohu v mapě nebo něco „twitnul“ fakt nepotřebuješ OS, který tě uvítá-„potřebuji aktualizovat…“:)

 2. baytik (neregistrovaný)

  To uz ani Bentley nema na slusnou techniku k nataceni reklam? Kam tohle setreni povede… ;-)

  • Evidence (neregistrovaný)

   Slušnou techniku? Jen samotné stabilizační zařízení MoVI stojí přes $4900,-

   Ten příspěvek je špatnej i s tou ironii, cos v něm nechal. ;-)

  • Ruslan Botsyurko (neregistrovaný)

   Taky jsem chtěl dodat, že to chlubení se, že celá reklama byla natočena na iPhone, je dost zcestné když používali drahý profesionální stabilizátor, sadu nasazovacích objektivů a zbytek vad schovali do černobílé a postprocessingu. Na druhou stranu pořád je to menší fail než u Nokie, která do L1020 nasadila opravdu skvělej stabilizátor optiky, ale zabila to zbytečně fake reklamou :D

 3. justicek (neregistrovaný)

  Celkem povedená dvojitá reklama… kolikrát jima si během natáčení někdo zavolal do kamery? :D

 4. _iNTERFACE (neregistrovaný)

  cakal som na komentar typu, vsak ja sice nemam ani na auto za stotinovu cenu ale rucite by sa tam hodili viac windows lebo blablabla..jasne presne preto si bentley vybrali ipady !

 5. mceza (neregistrovaný)

  Téda, když si koupíte Bentley, dostanete k tomu stojánek na iPad v sedačce… To se klucí s nápady moc nepředřeli…

 6. Slim84 (neregistrovaný)

  Myslím si, že tu řešíte blbosti, jestli je tam WP, And nebo iOS, je to fuk. Člověk, který má má to koupit si Bentley má na to koupit si jakékoli zařízení, které ho napadne. Mě odobně se to líbí jak je ten ipad elegantně skrytý. Stačí zmáčknout tlačítko a vyjede, a u Bentley nejde o nějaký vyjížděcí šuplík s iPadem, ale o auto jako takové, kde všechno i ty nejjednodušší věci jsou udělány precizně.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *