Domů » Bleskovky » Nové Moto Mods na obzoru: těšme se na fotoaparát s výměnnými objektivy a nový projektor

Nové Moto Mods na obzoru: těšme se na fotoaparát s výměnnými objektivy a nový projektor

Před nedávnem unikl společnosti Lenovo poměrně rozsáhlý materiál představující takřka kompletní letošní porfolio smartphonů Moto.

Kompletní únik: toto jsou všechny letošní smartphony Moto

Mezi nimi nebude chybět ani vlajková řada Moto Z třetí generace, která si ponechá konstrukci umožňující vylepšení telefonu pomocí doplňkových modulů Moto Mods. Lenovo má těchto modulů v nabídce spoustu a brzy by měly přijít další.

Podle informací člověka, který se účastnil neveřejné konference Lenova, by jedním z nich měl být připojitelný fotoaparát s podporou vyměnitelných objektivů. Druhým spekulovaným Modem by měl být vylepšený projektor, který by měl nabídnout až o 35 % vyšší jas a baterii s vyšší kapacitou. Chybět nemá ani další přídavný reporoduktor, který by však mohl zaujmout nízkou cenou.

Spekuluje se také o Drone Modu, díky němuž by měl být telefon schopný odletět, pořídit vaši fotografii a zase se vrátit do ruky. Bohužel u tohoto Modu údajně zatím není jisté, zda půjde do koncového prodeje.

Je pravděpodobné, že se s novými Moto Mods setkáme právě při představení nové generace smartphonů řady Moto Z, které by se mohlo odehrát letos v létě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).