Domů » Články » Nová verze programu ActiveSync 4.2 beta

Nová verze programu ActiveSync 4.2 beta

ActiveSync 4.2 betaMicrosoft dnes uvolnil volně ke stažení novou betaverzi synchronizačního nástroje ActiveSync 4.2. Žádné zásadní změny ale s novou verzí neočekávejte. A pokud synchronizujete přes Wi-Fi, pak novou betu raději ani nestahujte, jelikož podporuje pouze synchronizaci přes USB kabel, Bluetooth a IrDA.

Je určitě dobře že Microsoft nezapomíná ani na vývoj tohoto programu, avšak s příchodem operačního systému Windows Vista se s ActiveSyncem budeme moci nadobro rozloučit. V novém operačním systému totiž nalezneme synchronizační nástroj DeviceCenter, která by měl spolehlivě ActiveSync nahradit.

ActiveSync 4.2 beta stahujte přímo ze stránek Microsoftu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. noveho ? Jako vzdy byly vylepseny synchronizacni procesy, vic znamo neni…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).