Sledujte nás na YouTube

Nová hra pro Smartphony: Zombie Buster

Zombie BusterZombie Buster je nová hra od společnosti Telkom.net. Vašim cílem je postřílet všechny zombie, které útočí na starý vesnický dům. Do akce je přivolán policista (vy) se svým týmem a ten se musí postarat o to, aby byl v domě opět nastolen pořádek a klid.

Při hraní musíte šetřit náboji a dávat pozor na to, aby jste náhodou nepostřelili svého týmového kolegu. Hra se na první pohled tváří, že je celá ve 3D, avšak zdání klame. Nejedná se vlastně ani o žádnou FPS, ale spíše o titul, který zaměstná váš postřeh. Hra nabízí několik levelů a věrohodné zvukové efekty.

Demoverze bohužel není k dispozici, plnou verzi si můžete koupit za 10$ na Handadgo.com.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *