Nová česká aplikace StyleBee pro Android a iOS poradí, co vám sluší

Tuhle aplikaci ocení především dámy, které si často v obchodech s oděvy kladou otázku „koupit či nekoupit?„. Každá z žen občas potřebuje poradit, jestli jim to sluší, zda vyhlédnuté džíny nedělají velký zadek nebo ten kabát opravdu stojí za ty peníze. V ideálním případě se ptají kamarádky, kterou máme po ruce, v tom lepším případě na telefonu, v nejhorším si musejí poradit samy. Tedy musely.

   

Od listopadu si totiž můžete zdarma stáhnout do svého iPhonu nebo Androidu mobilní aplikaci StyleBee, jenž už navždy ukončí vaše váhání při nákupech. StyleBee funguje celkem jednoduše: vyfotíte se v tom, s čím potřebujete poradit a odešlete dotaz spolu s fotkou přes aplikaci vašim kamarádkám a ostatním uživatelkám StyleBee. Pak už je na vás, jestli dáte na jejich doporučení a danou věc si koupíte nebo si vyberete jiný kousek. Názory od uživatelek získáte zdarma díky magazínu ČiliChili během několika hodin nebo za drobný poplatek do 15 minut, takže si na ně můžete počkat ve zkušební kabince.

Oproti dosud zasílaným MMS zprávám kamarádkám je aplikace StyleBee rychlejší, levnější, ale také s její pomocí získáte mnohem více názorů během krátkého času. StyleBee je určená nejen pro majitelky chytrých telefonů, které potřebují rozhodnout dilema při nákupech. Je pro všechny ženy, které rády sledují nové trendy v módě, hledají inspiraci u ostatních a naopak i rády poradí ostatním, co jim sluší. Se StyleBee vás bude nakupování a oblékání bavit zase o něco víc.

- -

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku