Domů » Bleskovky » Notifications: Notifikační centrum pro WP7 ke stažení na Store

Notifications: Notifikační centrum pro WP7 ke stažení na Store

Ve Windows Phone Store se objevila zajímavá aplikace Notifications, která má do jisté míry nahrazovat chybějící centrum notifikací. Za vývojem programu stojí borci ze serveru WindowsPhoneHacker.com, kteří v minulosti podobnou aplikaci zkoušeli naservírovat také neoficiální cestou – pro odemčená zařízení.

V aplikaci se seskupují notifikace z vybraných aplikací, má to ale jeden háček. Vzhledem k nedostupným API rozhraním ve Windows Phone 7.x je nutné pro správnou funkčnost nainstalovat také desktopového klienta, kterého si můžete stáhnout zde. Plná verze notifikačního centra stojí necelé 3 USD, nicméně abyste nekupovali zajíce v pytli, nabízejí autoři k vyuzkoušení i omezenou trial verzi.

-

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Dobrý no.. Aplikace již není publikována…

  2. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    na českém marketu není :-/

    • Neni uz nikde,byla behem chvile stazena.Microsoftu se vubec nelibila..

  3. do WP7.8 stejně nešla nainstalovat

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).