Domů » Bleskovky » Notification History pro Android: Notifikace pod kontrolou

Notification History pro Android: Notifikace pod kontrolou

Notification History je velice jednoduchá a užitečná aplikace pro uživatele zařízení s operačním systémem Android. Určitě znáte ten stav, kdy vám notifikační oblast bombardují upozornění z různých aplikací, která často otravují a nepříjemně ruší. V tomto případě přijde vhod zajímavá utilita Notification History, která monitoruje notifikace jednotlivých aplikací, takže máte dokonalý přehled o tom, který z programů je v tomto směru „nejaktivnější“.

 

Základní verze obsahuje reklamní proužek, za plnou verzi zaplatíte necelých 20 Kč. Při instalaci aplikace vyžaduje povolení celé řady oprávnění právě z toho důvodu, aby mohla sledovat, co se v telefonu děje.

-

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. no já používám air push detector [odkaz]..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).