Sledujte nás na YouTube

Notification History pro Android: Notifikace pod kontrolou

Notification History je velice jednoduchá a užitečná aplikace pro uživatele zařízení s operačním systémem Android. Určitě znáte ten stav, kdy vám notifikační oblast bombardují upozornění z různých aplikací, která často otravují a nepříjemně ruší. V tomto případě přijde vhod zajímavá utilita Notification History, která monitoruje notifikace jednotlivých aplikací, takže máte dokonalý přehled o tom, který z programů je v tomto směru “nejaktivnější”.

 

Základní verze obsahuje reklamní proužek, za plnou verzi zaplatíte necelých 20 Kč. Při instalaci aplikace vyžaduje povolení celé řady oprávnění právě z toho důvodu, aby mohla sledovat, co se v telefonu děje.

-

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. anawarr (neregistrovaný)

    no já používám air push detector [odkaz]..

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *