Nothing Phone (1) ukázal první eso v rukávu. Takto zpracované diody se jen tak nevidí

Nothing Phone 1

Včera se světu poprvé ukázal dlouho očekávaný Nothing Phone (1), a to celý měsíc před oficiální premiérou. Kromě neotřelého designu, se kterým se rozhodně v davu neztratí, předvedl veřejnosti mj. neobvykle zpracované LED na zadní straně.

nothing phone 1
Takto zpracované LED na zadní straně se jen tak nevidí

Netradiční diody se objevily ve dvou videích německých youtuberů Rafaela Zeiera a Das Kann Was. Jsou rozmístěny po obvodu obou čoček fotoaparátů a do značné míry připomínají světla Orbit, která využívají některé smartphony Oppo. Kromě nich je na zadní straně ještě několik LED proužků, které celý design notně ozvláštňují. Prozatím není jasné, jak budou fungovat, tedy zda budou svítit při příchodu notifikací, během nabíjení či pokud budete hrát hry a zda budou pouze bílé, nebo si budete moci barvy přizpůsobit dle vašich představ. Pro účel přisvícení fotografií zřejmě bude sloužit vyhrazená dioda poblíž objektivů.

Erster Blick aufs Nothing Phone (1)

Videa také více poodhalila finální design Nothing Phone (1). Ten vsází na plochý displej i záda, antény zabudované do kovového rámu, vypínací tlačítko na pravé hraně a kolébku hlasitosti na levé hraně. Na spodní hraně se nachází USB-C a hlasitý reproduktor s mikrofonem. Oficiální premiéra je naplánována na 12. července.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku