Sledujte nás na YouTube

Nokia Sun: 1,4GHz procesor, unibody tělo a Windows Phone

Francouzskému operátorovi Orange zřejmě unikl interní dokument se seznamem chytrých telefonů, které má v blízké době uvolnit do prodeje. Asi nejzajímavějším z nich je dosud nikde nezmíněná Nokia Sun (S46). Ta má být podle letáku vybavena procesorem o frekvenci 1,4 GHz, 16 GB interní paměti a operačním systémem Windows Phone 7,5 (Mango). Zaujme rovněž unibody provedením a použitým materiálem, celý kryt telefonu je totiž vyroben z jednoho kusu polykarbonátu.

-

Podle některých názorů se zřejmě jedná o brandovanou verzi jednoho z dvojice již známých zařízení Sabre, SeaRay. Odpovídala by tomu i úhlopříčka displeje 3,7 palců. Každopádně nás těší fakt, že se má telefon dostat do prodeje už v listopadu. Jak to bude s jeho dostupností v ostatních zemí Evropy, se snad dozvíme už koncem tohoto měsíce na londýnské konferenci Nokia World.

Technické parametry Nokia Sun

Operační systém: Windows Phone 7,5 (Mango)
Procesor: 1,4 Ghz
Tělo: Unibody, polykarbonát
Kapacita: 16 GB
Fotoaparát: 8 Mpx
Displej: 3,7 palce,  AMOLED
Micro SIM karta
Dostupnost: 46. týden (7. – 13. listopadu 2011)

Zdroj: WPCentral

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. h8me (neregistrovaný)

    som zvedavy na dizajn :) Mark povedal že budu použivať štyl ala n9 tak som zvedavy :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *