Domů » Bleskovky » Nokia na MWC představí Lumii 610 a Lumii 900 pro Evropu

Nokia na MWC představí Lumii 610 a Lumii 900 pro Evropu

Zpravodajská agentura Reuters potvrdila, jaké novinky představí Nokia na Mobile World Congressu v Barceloně. Informace prý získala od dvou důvěryhodných zdrojů blízkých Nokii. Finský gigant přiveze do Barcelony dva nové modely řady Lumia, opět s operačním systémem Windows Phone. První novinkou bude Lumia 900 v upravené verzi pro Evropu. Jak moc se od té americké bude lišit zatím nevíme, ale pravděpodobně se nedočkáme podpory LTE sítí.

- 
bílá Nokia Lumia 900 pro Evropu

Druhou novinkou má být Lumia 610, která nabídne mobilní Windows ve verzi „Tango“, která vyžaduje slabší hardwarové parametry a Microsoft s ní cílí právě na levnější telefony. Lumia 610 by podle uniklého renderu měla nabízet poměrně nápaditý vzhled, který by mohl oslovit mladé uživatele, a právě díky slabším parametrům (256 MB RAM) nebude stát mnoho.


Levná Lumia 610 s Windows Phone „Tango“ 

Premiéra nových Lumií je naplánována na pondělní ráno (9:30, 27. února). Akci s námi můžete sledovat živě na webu a také prostřednictvím našeho Twitter kanálu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

17 komentářů

  1. To se mi líbí, chtělo by to ještě představit nějaký telefon s dokonalým foťákem který by běžel na WP.

  2. Nějak mě ty barevný kostky nesedí k té jedné barvě ve WP

  3. R1S0 (neregistrovaný)

    „AZ“ 2 nove modely….? z toho 900 je de facto uz znamy model.no cakal som viac…

  4. mě se ten design 610 dost líbí, teda hlavně ty „dirty“ kostky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).