Sledujte nás na YouTube

Nokia Lumia 800: Obsah balení (unboxing video)

Redakce serveru PocketNow má k dispozici prodejní verzi telefonu Nokia Lumia 800 s operačním systémem Windows Phone 7.5 „Mango“, u kterého se celé vybalení přístroje se rozhodli natočit na video. V České republice se bohužel Lumia 800 začne prodávat až na začátku příštího roku, a do té doby si budeme muset vystačit alespoň s těmito materiály (pokud tedy neplánujete nakupovat v zahraničí).

Zajímavé video bylo zveřejněno skrze kanál Nokia Conversations –  v něm si naopak můžete prohlédnout, jak design telefonu vznikal.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. ddf (neregistrovaný)

  co to má za samsunga v tom prvnim videu????

 2. Ip Man (neregistrovaný)

  Přesně tak ! je to Samsung Focus S a to je to co mě v tom videu překvapilo snad ještě víc než samotná Nokia Lumia 800 i když i ta je samozřejmě krásná a mě osobně se líbí v té nádherné modré, ale jelikož je značka Samsung má oblíbená,byl jsem mile překvapen když redaktor srovnával Lumii 800 právě se Samsungem Focus S který se vlastně inspiroval Samsungem Galaxy S II.

 3. Alex (neregistrovaný)

  prosím ten měkký ochranný kryt dostanu u věech prodejen? díky

  • htcjirka (neregistrovaný)

   Obsahuje jej kazde baleni noveho telefonu.Zvlast lze take dokoupit na vybranych eshopech ci kamennych prodejnach.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *