Nokia Lumia 1020 míří na český trh, objeví se také u operátorů: Kdy a za kolik?

Tuzemská pobočka společnosti Nokia včera oznámila dostupnost modelu Nokia Lumia 1020 v České republice. Ve volném prodeji bude k dispozici od konce září, krátce na to jej nabídnou operátoři T-Mobile a O2. Očekávaná cena včetně daně je zhruba 16 990 Kč, k dispozici bude žluté, bílé a černé provedení. Operátor O2 bude nabízet i speciální verzi se 64 GB interní paměti (standardně má Lumia 1020 32 GB), za verzi s vyšší pamětí ale bude nutné sáhnout ještě hlouběji do kapsy.

 

Jako doplněk začne Nokia prodávat také speciální držák Camera Grip, který je navržen tak, aby do něj Lumia 1020 perfektně zapadla. V gripu je zabudována 1020mAh baterie, která prodlouží čas pro fotografování. Lze jej také připojit na jakýkoliv standardní fotostativ a tak pořizovat snímky s delší dobou expozice. Očekávaná cena se bude pohybovat kolem 1 350 Kč. Další doplněk, bezdrátový dobíjecí kryt, pro změnu umožní nabíjet přístroj bez kabelu a jeho cena se bude pohybovat okolo 599 Kč.

Tip ke čtení – Recenze Nokia Lumia 1020: Královna fotomobilů

Lumia 1020 není nejlevnější; podívejte se, kde ji můžete pořídit nejvýhodněji?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. mbelas (neregistrovaný)

    Jelikož jste se účastnili představení na pobočce, nějaké fotky se najdou ? Případně článek jak to tam probíhalo ?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *