TOPlist

Nokia dnes představí první Windows Phone telefony

A je to tady, pro Nokii nastal „den D“, protože právě dnes dojde k představení prvních Windows Phone telefonů s puncem finského výrobce. Vše v Londýně vypukne už za několik hodin a akce Nokia World kromě premiéry nových strojů slibuje i celou řadu zajímavých přednášek od zvučných jmen. Celou akci budeme podrobně sledovat a vy můžete také, Nokia bude vše streamovat skrze stránku events.nokia.com/nokiaworld. Startujeme v 10:00, kdy svou keynote zahájí současný CEO Nokie Stephen Elop.

Tip: Sledujte živý stream z akce zde.

-
Ilustrační obrázek

Zatím není jasné, kolik telefonů dnes Nokia představí. Téměř jisté jsou dva modely: Nokia Lumia 800 „Sea Ray“, která se zřejmě stane hlavním tahákem celého Nokia Worldu a u které už známe kompletní specifikaci. Dále bychom se měli dočkat Nokie Lumia 710 „Sabre“, která nabídne 3,5″ WVGA displej a 5Mpx fotoaparát. V minulosti unikla ještě další kódová jména telefonů, určitě si pamatujete na Sun nebo Ace. My v redakci tipujeme, že Nokia představí dva modely, nebo si myslíte, že jich finský gigant má v záloze více? Vaše tipy uvítáme v diskuzi pod bleskovkou.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku