Cena:

Nokia Camera: Nokia sjednotí aplikace Smart Cam a Pro Cam do jedné

Přidanou hodnotou telefonů řady Nokia Lumia je výborná softwarová výbava včetně několika aplikací pro vytváření a úpravu fotek. Majitelům modelů Lumia 920 (recenze), Lumia 925 (recenze) a Lumia 1020 (recenze) je bezpochyby známa aplikace Nokia Pro Cam a ti, kteří zakoupili některý z hůře vybavených modelů, narazili alespoň na nástroj zvaný Nokia Smart Cam. 

 

Výrobce se údajně chystá tyto dvě aplikace sloučit do jedné a také vylepšit uživatelské prostředí. V praxi se určitě jedná o logický krok, jelikož vybrat si například mezi módem vyfocení více fotografií za sebou nebo většími možnostmi nastavení, může občas být obtížné. Program bude ale dostupný pouze pro Lumii 920, 925, 1020 a 1520, ostatní se i nadále budou muset spokojit s nástrojem Smart Cam. Více informací o inovované aplikaci se dozvíme 22. října během představení Lumie 1520.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.