Víme, jaké Windows Phone telefony Nokia zítra představí

Několik hodin před zahájením akce Nokia World unikly finskému gigantovi hardwarové parametry další možné Nokie s označením 900, potvrzena také byla existence modelů Lumia 800 a Lumia 710. U Nokie 900 se kromě operačního systému Windows Phone 7.5 „Mango“ se dočkáme 1,4GHz procesoru, 1 GB operační paměti RAM a 32 GB vnitřní paměti. Ve výbavě bychom dále měli najít 4,3″ AMOLED displej s WVGA rozlišením (480 x 800 px) či 1 800mAh baterii. Pro pořizování fotografií bude připraven 8Mpx fotoaparát (Carl Zeiss) s autofocusem a duální přisvětlovací diodou, který zvládne nahrávat HD video (720p při 30 FPS). Mějte však na paměti, že se nejedná o oficiální informace a ve výsledku může být všechno úplně jinak. Podle komentářů od našich čtenářů to totiž vypadá, že model 900 nakonec bude dílem nějakého vtipálka.

Aktualizováno: Nové Nokie Lumia 800 a 710 oficiálně představeny (preview, specifikace, dostupnost a cena)

-

O poznání zajímavěji a důvěryhodněji vypadají informace ze serveru WinRumors, který přinesl fotografie dalších dvou modelů, které zítra oficiálně spatří světlo světa – jde o modely Nokia Lumia 800 (Sea Ray) a Nokia Lumia 710 (Sabre). Prozradily je následující fotografie. Zatímco u Nokie 900 není jisté, zda se nejedná o podvrh, u těchto dvou telefonů je pravděpodobnost představení stoprocentní.

-

-

- 
Takhle bude vypadat Nokia Lumia 800 (hardwarové parametry)

-

Zdroje: TheNokiaBlog, Engadget

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku