Domů » Bleskovky » Nokia 800 „Searay“ se představuje na uniklých obrázcích

Nokia 800 „Searay“ se představuje na uniklých obrázcích

Necelý týden před londýnskou akcí Nokia World, na které se očekává představení několika smartphonů s operačním systémem Windows Phone 7.5, utekly Nokii oficiální rendery modelu 800 (kódové označení Searay). Nejde však o první únik, už na začátku října omylem první obrázek zveřejnil německý T-Mobile. Nokia Searay by podle dostupných informací měla disponovat 3,7″ AMOLED displejem se zaoblenými okraji, 1,4GHz single-core procesorem, 16 GB vnitřní paměti, 8Mpx fotoaparátem s optikou CarlZeiss a 1 540mAh akumulátorem. Displej by měl být krytý ochranným sklem Gorilla Glass. Nokia 800 vypadá na první pohled jako úspěšný model N9 s operačním systémem Meego, nicméně na pravém okraji Nokie 800 si nelze nevšimnout spouště fotoaparátu, která je typická pro všechna zařízení se systémem Windows Phone.

- - - 
Nokia 800 „Searay“ na oficiálních renderech

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

15 komentářů

 1. Richie (neregistrovaný)

  Tak zatím vypadá, že SeaRay bude asi muj nový telefon. Jen doufám, že v Nokii trochu pořešili to zahřívání…

 2. moc se na ni těším.. akorát se bojím ceny.. škoda, že neudělali jiné barvy, třeba bílá, nebo tmavě zelená by se mi líbila víc.. takhle to skončí u černé..

 3. btw nevíte, jestli ten AMOLED od LG je RGB, nebo pentile RGBG?

 4. kde som tie špecifikácie už videl

 5. Je spekulace, že může mít i display 3,9″. Kdyby tomu, tak bylo tak by byl vážný kandidát na moje budoucí zařízení. Ještě mě zajímá evropská verze Focus S

 6. Carlos (neregistrovaný)

  Cena by mela byt 499 EUR.

 7. Nokiacká modř v panelech je příjemná, i písmo se mi zdá, že je jiné.

 8. Abych pravdu řekl, tak ten tlustší font se mi vůbec nelíbí. Tak trochu to imho narušuje jednotnost toho Windows Phone stylu :)

 9. a proč zase jen 16gb pamět?! nechápu to, vždyť si tam nemohu ani nahrát obsah na Zune

 10. plina (neregistrovaný)

  Tak na toto taky čekám. Móda příliš velkých displejů mě už přešla, ale uhlopříčka mohla být o chlup větší. Ty 4 pakce by se mi líbyly. Ale i tak vypadá krásně. Snad bude i fungovat…

 11. tak pokud bude designe takhle vypadat, tak to bude paráda. už N9 se mi hrozně moc líbila a tohle by byla veliká paráda, tak doufam, že tomu tak bude.

 12. Pobavila mne cena za neuvedený telefon na alze.. 19.990,- :-D

 13. Ta cena je 17 990,- :) Zajímavé nabízet nepředstavený telefon :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).